Онлайн Ігри

Знайти принцеси

Гра Дій

Знайти принцеси

Знайти принцеси Рейтинг: 3/10

Гра Знайти принцеси

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Пошук для принцеси в лабіринтах. Ви повинні бути обережні, що небезпечні об'єкти падати. Якщо ви отримаєте об'єкт від падіння, ти мертвий. Ви повинні уникати небезпек, щоб досягти принцеси чекає вас в кінці кожного екрана. У цій захоплюючій грі, у вас є, щоб звільнити принцесу. Щоб зробити це, можна використовувати клавіші зі стрілками, але ви повинні уникати боліди, вбити вас, якщо вони стосуються вас. У цій грі буде 10 рівнів, і кожен рівень складніше, ніж попередній. Кулі падають швидше, і у вас менше часу, щоб дістатися до принцеси.

разів грав

Ця гра була зіграна 8029 раз онлайн. рейтинг 3056 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 66 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8029 разів
Знайти принцеси

Ці кінці кімнати і принцеса чекає на іншій стороні. Ви повинні уникнути вогняних куль, які потрапляють і вбити вас, якщо вони стосуються вас. Це гра майстерності і швидкості, ви повинні ухилитися від перешкоди і уникнути небезпеки ви падаєте. Як тільки ви отримаєте на іншій стороні рівня, до княгині і будуть прийняті до наступного екрану. Ви повинні бути швидким і будьте обережні, щоб доторкнутися до тебе тільки смерть у цій грі. Проста гра, але вона вимагає вашої майстерності, щоб отримати якомога швидше, щоб врятувати кохану людину. Запустити він очікує для Вас! Обмежений час.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Знайти принцеси для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дій спалах, яка називається Знайти принцеси. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Знайти принцеси і це пов'язано з Дій. Наша нова гра Знайти принцеси є однією з кращих Дій ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дій, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Знайти принцеси
НАЗАД

Дій найпопулярніші ігри

Вбивця китів ГРАТИ ►

Вбивця китів

6
6 з 10 - 53442 голосів
Зіграли
332798
разів

Хижак на волі! Знайти вихід з морської світ. Інструкції: Втеча з морської світ при вир ...

Війна драконів ГРАТИ ►

Війна драконів

5
5 з 10 - 9706 голосів
Зіграли
98323
разів

Дракони перебувають у стані війни. Існує велика битва вогню в небі. Участь у бій цьог& ...

У пошуках алмазів ГРАТИ ►

У пошуках алмазів

5
5 з 10 - 2872 голосів
Зіграли
31883
разів

Ви знаходитесь в Галерею коштовностей в Парижі, і протягом ночі, всі діаманти, смара&# ...