Онлайн Ігри

Перейти Tobikomi людина

Гра Дій

Перейти tobikomi людина

Перейти Tobikomi людина Рейтинг: 7/10

Гра Перейти tobikomi людина

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Mario Bros тип гри, де ви персонаж, який повинен стрибати, рухатися, працювати в грі з 7 різних світів і 28 рівнів. Ведіть персонаж за допомогою клавіш навігації і стріляти за допомогою кнопки управління. Елементи управління можна налаштувати. Гра складається з різних турів, в якості платформи, де вам доведеться стрибати від одного до іншого. Ближче до кінця гри з вашим стрибків. Ви повинні зібрати якомога більше золотих монет, які з'являються на турне і дати вам додаткові очки. Ви також приховані скарби, які допоможуть вам довше протриматися в грі. Остерігайтеся роботів вбивць!

разів грав

Ця гра була зіграна 11737 раз онлайн. рейтинг 1806 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 344 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11737 разів
Перейти Tobikomi людина

Дія гри, в якій ви повинні подолати різних екранах і платформ, які з'являться. Прогулянка по території, можливо, стрибнувши з екрана на екран. Ви повинні бути обережні, про роботів, які з'являються, є ворогами. Якщо робот стосується вас ви потрапите на екрані, і ви будете мертві. Ви повинні ухилитися від роботів, які йдуть шляхом. Ви дасть вам скарби, приховані зброю, щоб захистити себе від ворогів. Є сюрпризи прихована за знаками питання. Бігати й стрибати через гру, поки ви не дійдете до кінця безпечно.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Перейти Tobikomi людина для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дій спалах, яка називається Перейти Tobikomi людина. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Перейти Tobikomi людина і це пов'язано з Дій. Наша нова гра Перейти Tobikomi людина є однією з кращих Дій ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дій, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Перейти Tobikomi людина
НАЗАД

Дій найпопулярніші ігри

Вбивця китів ГРАТИ ►

Вбивця китів

6
6 з 10 - 53442 голосів
Зіграли
332805
разів

Хижак на волі! Знайти вихід з морської світ. Інструкції: Втеча з морської світ при вир ...

Війна драконів ГРАТИ ►

Війна драконів

5
5 з 10 - 9706 голосів
Зіграли
98325
разів

Дракони перебувають у стані війни. Існує велика битва вогню в небі. Участь у бій цьог& ...

У пошуках алмазів ГРАТИ ►

У пошуках алмазів

5
5 з 10 - 2872 голосів
Зіграли
31885
разів

Ви знаходитесь в Галерею коштовностей в Парижі, і протягом ночі, всі діаманти, смара&# ...