Онлайн Ігри

аркади дії

Гра Дій

аркади дії

аркади дії Рейтинг: 5/10

Гра аркади дії

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мета цієї безкоштовної онлайн ігри є знищення ворогів і залишитися в живих як можна довше. Оскільки ваш корабель спрацьовує автоматично, ви можете зосередити свою увагу на не одержати удар. Деякі вороги будуть розділені на кілька ворогів при попаданні. Не бийте занадто багато з них в той час, або це буде важко уникнути їх все. Збирати бонуси, коли це можливо. Не соромтеся використовувати бомби, якщо вам потрібно. Використовуйте WASD або клавіші зі стрілками для переміщення вашого корабля. Використовуйте мишу, щоб прицілитися. Окуляри зараховуються, коли ворог буде знищений. Діставши ворогів у швидкій послідовності створить комбо, які будуть стимулювати ваш рахунок.

разів грав

Ця гра була зіграна 7691 раз онлайн. рейтинг 3536 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 0 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7691 разів
аркади дії

Кожне знаряддя ефективний проти різних ворогів. Не піднімайте пістолет включення живлення, якщо пістолет у вас вже є буде більше користі в нинішній ситуації. бонусів губляться, коли ти помреш, тому переконайтеся, що ви використовуєте всі збережені бонусів, поки не стало надто пізно. Тільки один включення живлення можуть зберігатися в той час, переконайтеся, що ви використовуєте ваш поточний перш ніж збирання іншої. У вас є короткий період непереможності після повторного нересту. Використовуйте це, щоб збирати бонуси в небезпечних положеннях. Вийміть більш небезпечних ворогів першим, щоб дати собі більш легкий час, з більш слабким. Вбивство ворогів у швидкій послідовності збільшує множник бонус, даючи вам більш високі бали. Деякі вороги часи, коли вони більш поважний. Використовуйте ці можливості, щоб отримати в тісному і прийняти їх. Уникайте краю екрану, де це можливо, щоб мати достатньо часу, щоб реагувати на те, що прибуває.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою аркади дії для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дій спалах, яка називається аркади дії. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою аркади дії і це пов'язано з Дій. Наша нова гра аркади дії є однією з кращих Дій ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дій, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

аркади дії
НАЗАД

Дій найпопулярніші ігри

Вбивця китів ГРАТИ ►

Вбивця китів

6
6 з 10 - 53442 голосів
Зіграли
332798
разів

Хижак на волі! Знайти вихід з морської світ. Інструкції: Втеча з морської світ при вир ...

Війна драконів ГРАТИ ►

Війна драконів

5
5 з 10 - 9706 голосів
Зіграли
98323
разів

Дракони перебувають у стані війни. Існує велика битва вогню в небі. Участь у бій цьог& ...

У пошуках алмазів ГРАТИ ►

У пошуках алмазів

5
5 з 10 - 2872 голосів
Зіграли
31883
разів

Ви знаходитесь в Галерею коштовностей в Парижі, і протягом ночі, всі діаманти, смара&# ...