Онлайн Ігри

Grand Theft Auto

Гра Дій

Grand theft auto

Grand Theft Auto Рейтинг: 8/10

Гра grand theft auto

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це спалах версії відомої серії відеоігор Grand Theft Auto. Насолоджуйтесь вільної волі Grand Theft Auto в цій версії спалах, направляти ваші злочинці скоюють злочини якомога більше, бити людей і викраденні автомобілів. Використовуйте клавіші зі стрілками для переміщення. Ліва та права клавіші зі стрілками працюють тільки для автомобілів. , Коли на ноги, миша той, який робить характер ходьби цьому напрямку. Щоб атакувати, використовувати ліву кнопку миші. Клавіша введення отримує вас в автомобілі. Зверніть увагу на місії брифінги. Натисніть грати, щоб почати грати Grand Theft Auto дія гри.

разів грав

Ця гра була зіграна 9570 раз онлайн. рейтинг 2812 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 8.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Рейтинг на основі 148 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9570 разів
Grand Theft Auto

Grand Theft Auto серії завжди встановлюється у вигаданих місцях сильно за зразком американських містах. Він славиться своєю комедійної сатири американської культури, хоча серія отримала суперечки свого дорослого природи і жорстокі теми. Серія присвячена навколо багато різних героїв, які намагаються піднятися по службових сходах в злочинному світі, хоча їх мотиви для цього змінюються в кожній грі. Grand Theft Auto, серія була критиками і комерційно успішних, продавши понад 125 мільйонів одиниць, станом на грудень 2012 року (до виходу Grand Theft Auto 5 внеску).

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Grand Theft Auto для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дій спалах, яка називається Grand Theft Auto. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Grand Theft Auto і це пов'язано з Дій. Наша нова гра Grand Theft Auto є однією з кращих Дій ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дій, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Grand Theft Auto
НАЗАД

Дій найпопулярніші ігри

Вбивця китів ГРАТИ ►

Вбивця китів

6
6 з 10 - 53442 голосів
Зіграли
332805
разів

Хижак на волі! Знайти вихід з морської світ. Інструкції: Втеча з морської світ при вир ...

Війна драконів ГРАТИ ►

Війна драконів

5
5 з 10 - 9706 голосів
Зіграли
98325
разів

Дракони перебувають у стані війни. Існує велика битва вогню в небі. Участь у бій цьог& ...

У пошуках алмазів ГРАТИ ►

У пошуках алмазів

5
5 з 10 - 2872 голосів
Зіграли
31885
разів

Ви знаходитесь в Галерею коштовностей в Парижі, і протягом ночі, всі діаманти, смара&# ...