Онлайн Ігри

війнах роботів

Гра Дій

війнах роботів

війнах роботів Рейтинг: 3/10

Гра війнах роботів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Цей безкоштовний онлайн гра про збір металобрухту від інших роботів. З роботами всі зроблені з металу, а не робот не хоче, щоб її металом вкрали, вам доведеться спочатку знищити їх усіх. Щоб зробити це, вам потрібно обома руками, одна для клавіатури, і один для миші. За допомогою клавіатури ви будете керувати рухом робота, або за допомогою клавіш WASD або стрілками. За допомогою мишки, ви мета, стріляти і кидати бомби. Перемістити його по екрану, щоб мета, натисніть (і утримуйте), щоб стріляти і двічі клацніть, щоб вибухнути. Збір відходів металу після ви знищити ворога. Деякі вороги може зайняти більше одного пострілу, щоб знищити.

разів грав

Ця гра була зіграна 7000 раз онлайн. рейтинг 3498 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 6 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7000 разів
війнах роботів

Схоже, що ця гра базується в світ, населений роботами, які харчуються наведенні на метал інших роботів, і повинні вбивати один одного, щоб вижити. З деяких причин, є один робот сильніше, ніж інші. І, звичайно, він повинен боротися все слабшим роботів. Вгадайте, хто буде грати найсильнішим наведенні бот? Ви! Тільки так ви можете бути переможений, якщо найслабше роботів вдається більше, ніж ви, або якщо ви повний дебіл з відеоіграми. Отже, який з них це може бути? Ви мамин синочок або ви готові взяти на скарби сотні бушує вбивці вибуху роботів?

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою війнах роботів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дій спалах, яка називається війнах роботів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою війнах роботів і це пов'язано з Дій. Наша нова гра війнах роботів є однією з кращих Дій ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дій, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

війнах роботів
НАЗАД

Дій найпопулярніші ігри

Вбивця китів ГРАТИ ►

Вбивця китів

6
6 з 10 - 53442 голосів
Зіграли
332805
разів

Хижак на волі! Знайти вихід з морської світ. Інструкції: Втеча з морської світ при вир ...

Війна драконів ГРАТИ ►

Війна драконів

5
5 з 10 - 9706 голосів
Зіграли
98325
разів

Дракони перебувають у стані війни. Існує велика битва вогню в небі. Участь у бій цьог& ...

У пошуках алмазів ГРАТИ ►

У пошуках алмазів

5
5 з 10 - 2872 голосів
Зіграли
31885
разів

Ви знаходитесь в Галерею коштовностей в Парижі, і протягом ночі, всі діаманти, смара&# ...