Онлайн Ігри

Крадіжка як злодій

Гра Пригоди

Крадіжка як злодій

Крадіжка як злодій Рейтинг: 8/10

Гра Крадіжка як злодій

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Є подруга, яка хоче дорогі речі. Щоб одружитися на ній, ви повинні купити ювелірні вироби, автомобілі і дорогі речі. Потрібні гроші у нас немає, так що вам доведеться вкрасти, щоб отримати гроші. Ви повинні вкрасти по всьому місту. Увійти в будинках і збирати гроші на вулиці. Ви повинні ухилятися від поліції, яка стежить за безпеку міста. Втеча поліцейську машину до наступного розділу, щоб продовжити красти. На кожному екрані купувати те, що ваша подруга просить вас одружитися на ній наприкінці гри.

разів грав

Ця гра була зіграна 6327 раз онлайн. рейтинг 3570 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 8.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Рейтинг на основі 8 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6327 разів
Крадіжка як злодій

Ви повинні бути бізнес, щоб вкрасти злодій загальноміські. Будинки закриті, але ви можете відкрити двері для проведення цінності всередині. Прогулянка по вулицях в пошуках грошей і коштовностей, щоб отримати. Поліцейські патрулюють по вулицях у пошуках злодіїв. Ви повинні бути швидким і непомітним, що агенти не попастися. Коли ви розграбували околиця, взяти свою машину, щоб перейти до наступної області. Наприкінці кожного доступу екрана від торгового району, щоб піти отримати те, що ваша подруга хоче мати, як розкішні автомобілі або ювелірні вироби.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Крадіжка як злодій для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пригоди спалах, яка називається Крадіжка як злодій. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Крадіжка як злодій і це пов'язано з Пригоди. Наша нова гра Крадіжка як злодій є однією з кращих Пригоди ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пригоди, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Крадіжка як злодій
НАЗАД

Пригоди найпопулярніші ігри

Turtix ГРАТИ ►

Turtix

6
6 з 10 - 13402 голосів
Зіграли
78553
разів

Turtix не знаю, що станеться, коли він намагався закидывающих потужних заклинань без кер ...

bowja про ніндзя 2 ГРАТИ ►

Bowja про ніндзя 2

6
6 з 10 - 10888 голосів
Зіграли
65894
разів

Bowja про ніндзя повернувся! На цей раз він із завданням захопити зло плани Abura (ака BIGMAN). За допо& ...

Рамаяна ГРАТИ ►

Рамаяна

6
6 з 10 - 4462 голосів
Зіграли
44206
разів

Ця гра заснована на епос Рамаяна, в якому цар Рама намагається довести свою дружину &# ...