Онлайн Ігри

Скарби на дні моря

Гра Пригоди

Скарби на дні моря

Скарби на дні моря Рейтинг: 10/10

Гра Скарби на дні моря

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, вам доведеться відкрити для себе всі три маршрути на Kaluha трикутника знайти якомога більше скарбів наскільки це можливо! Встановлення до підводного човна, щоб досягти великих глибин! Наприклад, більш покриття становить більшу стійкість до тиску! Дельфіни, які ви знайдете іноді дати вам підказки. Будьте обережні акул. Використовуйте клавіші зі стрілками для переміщення корабля, і пробіл, щоб відмовитися від підводного човна. Після того, як підводний човен опускається, знайти скарб, і натисніть клавішу A, щоб захопити його.

разів грав

Ця гра була зіграна 6610 раз онлайн. рейтинг 3592 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 10.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Рейтинг на основі 2 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6610 разів
Скарби на дні моря

Після того, як ви перебуваєте під водою, ви повинні бути обережні, з кількох речей, щоб вижити. Насамперед, уникнути акул. Але три датчики, які з'являться також дуже важливі. Один скаже вам вміст кисню всередині підводного човна, яку ви зможете вирішити, просто сходження на поверхню. Інший скаже вам тиск, що підводний човен в даний час покласти через це означає, що ви просто повинні не йти занадто далеко від поверхні. Нарешті, вам доведеться повернутися на корабель, перш ніж батарея вичерпаються.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Скарби на дні моря для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пригоди спалах, яка називається Скарби на дні моря. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Скарби на дні моря і це пов'язано з Пригоди. Наша нова гра Скарби на дні моря є однією з кращих Пригоди ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пригоди, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Скарби на дні моря
НАЗАД

Пригоди найпопулярніші ігри

Turtix ГРАТИ ►

Turtix

6
6 з 10 - 13402 голосів
Зіграли
78522
разів

Turtix не знаю, що станеться, коли він намагався закидывающих потужних заклинань без кер ...

bowja про ніндзя 2 ГРАТИ ►

Bowja про ніндзя 2

6
6 з 10 - 10888 голосів
Зіграли
65837
разів

Bowja про ніндзя повернувся! На цей раз він із завданням захопити зло плани Abura (ака BIGMAN). За допо& ...

Рамаяна ГРАТИ ►

Рамаяна

6
6 з 10 - 4462 голосів
Зіграли
44158
разів

Ця гра заснована на епос Рамаяна, в якому цар Рама намагається довести свою дружину &# ...