Онлайн Ігри

ідентифікувати тварин

Гра Тварини

ідентифікувати тварин

ідентифікувати тварин Рейтинг: 6/10

Гра ідентифікувати тварин

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця гра показує багато зображень тварин. Чи можете ви вгадати тварина, яке Ви бачите на зображенні до часу іссякнут? Спробуйте! Зображення покрито кольорові квадрати, і ви повинні поставити назва тварини під ним. У вас є обмежений час, щоб здогадатися, що це тварина. Як ви знаєте, ви повинні поставити ім'я. Ви повинні написати назву тварини англійською мовою і натисніть кнопку Надіслати, щоб ви знали, наскільки ви праві або ви помиляєтеся. Ви повинні визначити всіх тварин у найкоротші терміни, щоб заробити очки.

разів грав

Ця гра була зіграна 30487 раз онлайн. рейтинг 611 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 1932 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 30487 разів
ідентифікувати тварин

Ця гра має багато фотографій різних тварин. Чи зможете ви вгадати тварина в картину, перш ніж закінчиться час? Просто спробуйте! Виявлення мисливських тварин. Фотографій тварин покриті деякі фотографії, і ви повинні здогадатися, ховається під столами. Чим раніше, тим краще вгадати, час не чекає, поки ви граєте. У вас є обмежений час, щоб вирішити кожному зображенні. Чим раніше ви вирішите більше очок ви заробите. Тварини спільного з загальним імена не повинні сказати конкретних видів і наукову назву, відомий тільки як тварина. Імена повинні покласти їх англійською мовою. Визначення видів тварин, які ховаються в кожному з фотографій природи.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою ідентифікувати тварин для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Тварини спалах, яка називається ідентифікувати тварин. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою ідентифікувати тварин і це пов'язано з Тварини. Наша нова гра ідентифікувати тварин є однією з кращих Тварини ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Тварини, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

ідентифікувати тварин
НАЗАД

Тварини найпопулярніші ігри

Чарлі з качки ГРАТИ ►

Чарлі з качки

6
6 з 10 - 25400 голосів
Зіграли
206104
разів

Інструкції: Постарайтеся дістатися до кінця кожного рівня, збираючи монети і діамk ...

Бик VS Корова ГРАТИ ►

Бик vs Корова

4
4 з 10 - 8396 голосів
Зіграли
138100
разів

Тварина за Вашим вибором (корова чи бик) конкурує з іншими на хліб їдять конкуренції. ...

малюсінькі Піранья ГРАТИ ►

малюсінькі Піранья

6
6 з 10 - 8144 голосів
Зіграли
81984
разів

Ви малюсінькі Піранья, але не надто довго! Ваша мета полягає в тому, щоб плавати навко ...