Онлайн Ігри

Носіння кішки

Гра Тварини

Носіння кішки

Носіння кішки Рейтинг: 6/10

Гра Носіння кішки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви любите тварин? Ви любите котів? У цій грі ви повинні вдягатися у кіт. У вас є шафа, повний одягу, які можна використовувати, щоб зробити костюм для вашого вихованця. Гардеробна домашніх тварин звичай, що всякий раз, коли є більше по всьому світу. Любителі тварин хочуть, щоб їх красивих домашніх тварин, коли вони виходять. У цій грі у вас є штани, взуття, спідниці, капелюхи, сережки, намиста і навіть зв'язках покласти волосся на вашій кішки. Оригінальні кумедна гра мода для всіх віків. Ви коли-небудь одягнути кішки одягу людини?

разів грав

Ця гра була зіграна 48448 раз онлайн. рейтинг 331 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 3480 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 48448 разів
Носіння кішки

Cукню цієї прекрасної кошеня і зробити її більш гарною, ніж всі її друзі. Великий шафа предметів одягу чекають Вас, щоб створити унікальний плаття для вашої кішки. У вас є необмежені можливості при використанні всіх елементів доступні для вас костюм. Є спеціальний одяг для кішок. Можна покласти капелюх, спідниці, штани, взуття, намисто, сережки або шарф. Одяг людей адаптований до а до тварини. Кішки самовдоволеним, так що впевнений, що вона любить вас створити спеціальний наряд для неї. Переконайтеся, що кішка є найкрасивішим тваринам.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Носіння кішки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Тварини спалах, яка називається Носіння кішки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Носіння кішки і це пов'язано з Тварини. Наша нова гра Носіння кішки є однією з кращих Тварини ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Тварини, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Носіння кішки
НАЗАД

Тварини найпопулярніші ігри

Чарлі з качки ГРАТИ ►

Чарлі з качки

6
6 з 10 - 25400 голосів
Зіграли
206099
разів

Інструкції: Постарайтеся дістатися до кінця кожного рівня, збираючи монети і діамk ...

Бик VS Корова ГРАТИ ►

Бик vs Корова

4
4 з 10 - 8396 голосів
Зіграли
138099
разів

Тварина за Вашим вибором (корова чи бик) конкурує з іншими на хліб їдять конкуренції. ...

малюсінькі Піранья ГРАТИ ►

малюсінькі Піранья

6
6 з 10 - 8144 голосів
Зіграли
81983
разів

Ви малюсінькі Піранья, але не надто довго! Ваша мета полягає в тому, щоб плавати навко ...