Онлайн Ігри

Протектор качки

Гра Тварини

Протектор качки

Протектор качки Рейтинг: 6/10

Гра Протектор качки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Вже качка повинні вбити всіх іноземців. Вже сил безпеки з поїзда. Поїзд перевозить білих кроликів. Прибульці хочуть з'їсти білих кроликів. У вас є пістолет, і ви перестріляти всіх іноземців, які з'являються в небі, щоб полювати. Направте перехрестя і стріляє досить довго для снаряда приходить вчасно і вбивати ворогів. Стрільба гра, де ви повинні закінчити всі іноземці, перш ніж вони їдять всі кролики. Ви тварині захисника і є місія, що поїзд тварин досягає свого призначення благополучно.

разів грав

Ця гра була зіграна 11767 раз онлайн. рейтинг 1800 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 358 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11767 разів
Протектор качки

Прибульці намагаються зіпсувати великодні вбиваючи великодніх кроликів. Як член сила кролика оборони, ви повинні допомогти транспортувати кроликів з міста в місто, забезпечуючи великодні яйця, на спеціальному поїзді сил оборони кролика, в той час захищаючи їх від неприємних іноземцях. Просто стріляти іноземців і збирати бонуси. Якщо ви знімаєте занадто багато, і гармата буде перегріватися. Захисти свій кролики від прибульців! Прибульці хочуть псувати Великодня і вбивають всі білі кролики. Як член сил оборони кроликів, ви повинні прийняти тварин з міста в місто, щоб доставити великодні яйця. Подорож у спеціальному поїзді сил оборони кролики та інопланетяни атакували весь час, щоб годувати кроликів. Ваше завдання, щоб захистити їх від іноземців, стрілянина і збору додаткової зброї, які з'являються на екранах. Якщо ви знімаєте занадто, пістолет перегрівається і повинні чекати. Точки і стріляти, щоб закінчити всі іноземці.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Протектор качки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Тварини спалах, яка називається Протектор качки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Протектор качки і це пов'язано з Тварини. Наша нова гра Протектор качки є однією з кращих Тварини ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Тварини, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Протектор качки
НАЗАД

Тварини найпопулярніші ігри

Чарлі з качки ГРАТИ ►

Чарлі з качки

6
6 з 10 - 25400 голосів
Зіграли
206061
разів

Інструкції: Постарайтеся дістатися до кінця кожного рівня, збираючи монети і діамk ...

Бик VS Корова ГРАТИ ►

Бик vs Корова

4
4 з 10 - 8396 голосів
Зіграли
138085
разів

Тварина за Вашим вибором (корова чи бик) конкурує з іншими на хліб їдять конкуренції. ...

малюсінькі Піранья ГРАТИ ►

малюсінькі Піранья

6
6 з 10 - 8144 голосів
Зіграли
81976
разів

Ви малюсінькі Піранья, але не надто довго! Ваша мета полягає в тому, щоб плавати навко ...