Онлайн Ігри

Додо Полювання

Гра Тварини

Додо Полювання

Додо Полювання Рейтинг: 7/10

Гра Додо Полювання

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, все що вам потрібно зробити, це стріляти в Додо. Прагнучи є найбільш важливою частиною гри, і ви можете знімати, натиснувши ліву кнопку миші. Будьте обережні, щоб не витрачати ваші кулі, тому що ви можете отримати тільки 5 пострілів за раунд. Ви побачите індикатор кулі на нижній лівій частині екрана. Стрілялки Додо не пропускаючи ви будете заробляти рахунок множника. Чим вище множник, тим швидше ти набереш окуляри. Для досягнення Додо ви пропустите, ви отримаєте X, і ви, очевидно, не хочуть витрачати їх. Якщо ви отримуєте 6, гра закінчена.

разів грав

Ця гра була зіграна 6704 раз онлайн. рейтинг 3617 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 4 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6704 разів
Додо Полювання

В кінці гри ви можете ввести своє ім'я, і ви побачите, де ви стоїте проти всіх інших додо мисливців. Якщо гра не працює так гладко, як ви хочете, ви можете змінити налаштування якості, натиснувши Q лист в лівому верхньому кутку, або, натиснувши клавішу Q на вас клавіатури. Збільшити ваш рахунок, натиснувши все Додо поспіль, не пропускаючи жодного з них. У Додо буде змінювати напрямок раптом, так що тримаєте очі на їх рухів. Додо можете піти за хмарами і інші перешкоди, тому переконайтеся, що ви знаєте, де вони знаходяться. На шаленій складності, у вас є тільки один постріл для кожного додо, так що будьте обережні, щоб не витрачати патрони.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Додо Полювання для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Тварини спалах, яка називається Додо Полювання. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Додо Полювання і це пов'язано з Тварини. Наша нова гра Додо Полювання є однією з кращих Тварини ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Тварини, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Додо Полювання
НАЗАД

Тварини найпопулярніші ігри

Чарлі з качки ГРАТИ ►

Чарлі з качки

6
6 з 10 - 25358 голосів
Зіграли
206041
разів

Інструкції: Постарайтеся дістатися до кінця кожного рівня, збираючи монети і діамk ...

Бик VS Корова ГРАТИ ►

Бик vs Корова

4
4 з 10 - 8396 голосів
Зіграли
138068
разів

Тварина за Вашим вибором (корова чи бик) конкурує з іншими на хліб їдять конкуренції. ...

малюсінькі Піранья ГРАТИ ►

малюсінькі Піранья

6
6 з 10 - 8144 голосів
Зіграли
81965
разів

Ви малюсінькі Піранья, але не надто довго! Ваша мета полягає в тому, щоб плавати навко ...