Онлайн Ігри

вбивця Кошеня

Гра Тварини

вбивця Кошеня

вбивця Кошеня Рейтинг: 5/10

Гра вбивця Кошеня

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, ви будете грати як милий кошеня. При запуску вам буде надана 2 хвилини, щоб убити якомога більше мишей і хом'яків, як ви можете. Кожне вбивство дасть вам назад невелику кількість часу. Отримання вбивств у швидкій послідовності буде збільшити множник. Статистика необхідну кількість ворогів до часу іссякнут, щоб зберегти гру. За допомогою клавіш зі стрілками для переміщення, і використовувати пробіл в поєднанні з клавішами зі стрілками для виконання спеціальних прийомів.

разів грав

Ця гра була зіграна 6826 раз онлайн. рейтинг 3525 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 12 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6826 разів
вбивця Кошеня

Використовуйте клавіші зі стрілками для переміщення, але при їх використанні в комбінації з клавішею пробілу, ви в кінцевому підсумку виконання спеціальної крок, який може допомогти вам. Особливо, коли ви оточені хом'яків, і ви не знаєте, куди йти. Використовуйте ліву та праву клавіші в поєднанні з клавішею пробілу для виконання тире. Використовуйте клавішу зі стрілкою вгору і пробіл, щоб використовувати торнадо. За допомогою клавіші вниз і пробіл, щоб використовувати кавомолку. Якщо ви використовуєте пробілу в повітрі, ви будете виконувати супер-тире.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою вбивця Кошеня для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Тварини спалах, яка називається вбивця Кошеня. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою вбивця Кошеня і це пов'язано з Тварини. Наша нова гра вбивця Кошеня є однією з кращих Тварини ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Тварини, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

вбивця Кошеня
НАЗАД

Тварини найпопулярніші ігри

Чарлі з качки ГРАТИ ►

Чарлі з качки

6
6 з 10 - 25400 голосів
Зіграли
206099
разів

Інструкції: Постарайтеся дістатися до кінця кожного рівня, збираючи монети і діамk ...

Бик VS Корова ГРАТИ ►

Бик vs Корова

4
4 з 10 - 8396 голосів
Зіграли
138099
разів

Тварина за Вашим вибором (корова чи бик) конкурує з іншими на хліб їдять конкуренції. ...

малюсінькі Піранья ГРАТИ ►

малюсінькі Піранья

6
6 з 10 - 8144 голосів
Зіграли
81983
разів

Ви малюсінькі Піранья, але не надто довго! Ваша мета полягає в тому, щоб плавати навко ...