Онлайн Ігри

перелітні птахи

Гра Тварини

перелітні птахи

перелітні птахи Рейтинг: 8/10

Гра перелітні птахи

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це гра про зграя перелітних птахів, загублений у часі. Під час польоту додому, стадо збивається з курсу в Бермудському трикутнику. Раптом птиці тягнуться в вихор, катапультувався через червоточину, і втратив у часі. Коли гравці прогрес через кілька чолі історії, вони виявляються втрачені в таких місцях, як льодовиковий період протягом останніх метеорних потоків, який вбив динозаврів, ад краєвид пост-апокаліптичному майбутньому, де людина протистоїть машині, високі припливи Індустріальна епоха, де вугільні млини знищити сонце, Китай в епоху династії Хань і появою феєрверки, міфологічний віці Стародавній Греції, і навіть на Західному фронті Першої світової війни, де вибухи гірчичного газу і собака боротьби з літаками зробити це практично неможливо зберегти голубів літати над полем бою. Це до вас, щоб використовувати свої знання стада для керівництва вашої птиці безпечно будинку в пустелі сучасної Канади. Наведіть вказівник миші керувати вашої пастви від літаків, урагани, отрут і інших смертельних перешкод. Клацніть мишею, щоб змінити свою паству лідера. Натисніть пробіл, щоб призупинити гру. Проведіть очок з адаптації для різних видів птахів. Налаштувати поведінку вашого стада шляхом зміни ієрархії. У вибуху!

разів грав

Ця гра була зіграна 7778 раз онлайн. рейтинг 3121 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 8.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Рейтинг на основі 42 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7778 разів
перелітні птахи

У цій грі, міграція птахів має багато зробити. Міграція птахів є регулярні сезонні подорожі, здійснювані багатьма видами птахів. Тим не менш, тип гри може бути виживання. Основна мета цих виживання гри є просто залишитися в живих, перемігши ворогів або рішення головоломок може бути випадковим. Деякі ключові елементи включають в себе збереження ресурсів (здоров'я та боєприпасів, наприклад), ворожому середовищі (як правило, пост-апокаліптичний або надприродне).

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою перелітні птахи для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Тварини спалах, яка називається перелітні птахи. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою перелітні птахи і це пов'язано з Тварини. Наша нова гра перелітні птахи є однією з кращих Тварини ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Тварини, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

перелітні птахи
НАЗАД

Тварини найпопулярніші ігри

Чарлі з качки ГРАТИ ►

Чарлі з качки

6
6 з 10 - 25400 голосів
Зіграли
206061
разів

Інструкції: Постарайтеся дістатися до кінця кожного рівня, збираючи монети і діамk ...

Бик VS Корова ГРАТИ ►

Бик vs Корова

4
4 з 10 - 8396 голосів
Зіграли
138085
разів

Тварина за Вашим вибором (корова чи бик) конкурує з іншими на хліб їдять конкуренції. ...

малюсінькі Піранья ГРАТИ ►

малюсінькі Піранья

6
6 з 10 - 8144 голосів
Зіграли
81976
разів

Ви малюсінькі Піранья, але не надто довго! Ваша мета полягає в тому, щоб плавати навко ...