Онлайн Ігри

ласки з ракетами

Гра Тварини

ласки з ракетами

ласки з ракетами Рейтинг: 2/10

Гра ласки з ракетами

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн ігри, мета є запуск ласки в мети в кожному рівні. Натисніть і утримуйте кнопку миші, щоб відрегулювати кут і змусити запустити ласка з ракетою. Киньте його до стін, стелі або підлозі, щоб дістатися до складних ділянок. Намагайтеся дотримуватися пестощів якомога ближче до центру мішені, як це можливо. Зустрічі або перевищують рівень пар, щоб перейти на наступний рівень. Щоб отримати максимальну вогневу міць, необхідно час це так, що ви запускаєте ласка, якщо стрілка якомога більше. Експериментуйте з різними кутами, щоб вразити складні цілі. Перейти на рівень виберіть екрані між рівнями, щоб побачити карту на наступний рівень.

разів грав

Ця гра була зіграна 6564 раз онлайн. рейтинг 3599 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 2.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Рейтинг на основі 2 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6564 разів
ласки з ракетами

Просто кинути ласки по мішенях в кожному рівні. Утримуйте кнопку миші, щоб відрегулювати кут, в якому ви будете кинути ласка, і для регулювання сили, в якому ракета буде кинутий. Ракета буде відскакувати від стін, земля, стелю і все, тому скористатися цим, щоб досягти своєї мети. Мета оцінка буде відображатися в правому верхньому куті екрану. Вам доведеться набрати не менше, що для переходу до наступного рівня. Якщо ви виявите невеликий цілі, спробувати досягти його, бо нагорода оцінка божевільний.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою ласки з ракетами для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Тварини спалах, яка називається ласки з ракетами. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою ласки з ракетами і це пов'язано з Тварини. Наша нова гра ласки з ракетами є однією з кращих Тварини ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Тварини, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

ласки з ракетами
НАЗАД

Тварини найпопулярніші ігри

Чарлі з качки ГРАТИ ►

Чарлі з качки

6
6 з 10 - 25358 голосів
Зіграли
206041
разів

Інструкції: Постарайтеся дістатися до кінця кожного рівня, збираючи монети і діамk ...

Бик VS Корова ГРАТИ ►

Бик vs Корова

4
4 з 10 - 8396 голосів
Зіграли
138068
разів

Тварина за Вашим вибором (корова чи бик) конкурує з іншими на хліб їдять конкуренції. ...

малюсінькі Піранья ГРАТИ ►

малюсінькі Піранья

6
6 з 10 - 8144 голосів
Зіграли
81965
разів

Ви малюсінькі Піранья, але не надто довго! Ваша мета полягає в тому, щоб плавати навко ...