Онлайн Ігри

Аша в Арканоід

Гра Аркади

Аша в Арканоід

Аша в Арканоід Рейтинг: 7/10

Гра Аша в Арканоід

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця гра представляє собою модифіковану версію оригінальної гри арканоид. Управляється за допомогою миші, щоб перемістити панель, керівництво блоку, щоб підстрибнути кулю навколо екрану і розбити всі блоки з темно-бордовий і помаранчевий колір. При розриві всі цеглини, ви побачите різні фотографії Аша. Видалити всі кістки і перейти на наступний рівень. При розриві блоки, ви отримаєте різні бонуси. Уникайте сірі черепа, тому що вони забирають життя. У кожному новому рівні ви відкриєте для себе іншу картину, що ви бачите, коли ви порушуєте всі кольорові блоки.

разів грав

Ця гра була зіграна 13090 раз онлайн. рейтинг 1720 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 572 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 13090 разів
Аша в Арканоід

Відеогра, яка надихнула це флеш ігри арканоид. Це аркадна гра про компанію Taito, який був дуже популярний, і його попередник були ігри, як Breakout 70-х років. Сьогодні є варіації цієї гри для найсучасніших пристроїв, таких як смартфони і планшети. Ви можете грати в онлайн цю версію з фотографіями Аша, не завантажуючи будь-яку програму або додаток. Ви можете отримати спеціальні елементи, з якими ви можете збільшити і дублюють бари чи стріляти промені на цеглу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Аша в Арканоід для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Аркади спалах, яка називається Аша в Арканоід. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Аша в Арканоід і це пов'язано з Аркади. Наша нова гра Аша в Арканоід є однією з кращих Аркади ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Аркади, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Аша в Арканоід
НАЗАД

Аркади найпопулярніші ігри

Арканоід ГРАТИ ►

Арканоід

6
6 з 10 - 12074 голосів
Зіграли
183654
разів

За допомогою миші, керівництво вашого ради відмов м'яч навколо екрана й розірвати в ...

Палки і диски ГРАТИ ►

Палки і диски

6
6 з 10 - 17460 голосів
Зіграли
81849
разів

Гра складається з трьох вертикальних стрижнів і ряду дисків. Розташовані від більm ...

Bust a Move ГРАТИ ►

Bust a move

6
6 з 10 - 3418 голосів
Зіграли
75314
разів

Слухати цю класичну гру Бюст Перемістити. Ви підете через різні екрани, і кинути м\'яч ...