Онлайн Ігри

Pacman

Гра Аркади

Pacman

Pacman Рейтинг: 6/10

Гра pacman

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Версія класичної гри Pacman. Допомога цієї милою характер з'їсти всі чорні точки всередині лабіринту. Будьте обережні, ви не досягли привидів і злих істот! Наш головний герой у лабіринті. Загнаний в кут групою примар, які хочуть з'їсти. Якщо зв'язатися з ним примари мертвих. Ви повинні не занадто близько. Якщо ви їсте один з плодів з кутів зробите це, протягом заданого часу, він може з'їсти примар. Пройдіть всю лабіринту і потрапити на наступний рівень.

разів грав

Ця гра була зіграна 20286 раз онлайн. рейтинг 979 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 1476 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 20286 разів
Pacman

Хеллоуїн версія класичної гри Pacman. Допомога ця хороший хлопець з'їсти всі чорні точки, але будьте обережні, так що привиди і злі істоти не доходять до вас! отримуйте задоволення! Версія гри Pacman, що пофарбована пером на папері. Лабіринт являє собою аркуш паперу і все пофарбовані. Це дуже кумедна гра. Привиди з'їсть героя і вони переможуть. Якщо головний герой їсть все кулі ми переможемо лабіринту. Ви повинні з'їсти всі крапки, так що ми можемо пройти рівень. У кутах мати який плід і з'їси, що якщо у вас є час, щоб поїсти привидів. Привиди мертвих повернення в гру через кілька секунд, так що ви повинні бути обережні.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Pacman для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Аркади спалах, яка називається Pacman. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Pacman і це пов'язано з Аркади. Наша нова гра Pacman є однією з кращих Аркади ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Аркади, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Pacman
НАЗАД

Аркади найпопулярніші ігри

Арканоід ГРАТИ ►

Арканоід

6
6 з 10 - 12074 голосів
Зіграли
183682
разів

За допомогою миші, керівництво вашого ради відмов м'яч навколо екрана й розірвати в ...

Палки і диски ГРАТИ ►

Палки і диски

6
6 з 10 - 17460 голосів
Зіграли
81886
разів

Гра складається з трьох вертикальних стрижнів і ряду дисків. Розташовані від більm ...

Bust a Move ГРАТИ ►

Bust a move

6
6 з 10 - 3418 голосів
Зіграли
75339
разів

Слухати цю класичну гру Бюст Перемістити. Ви підете через різні екрани, і кинути м\'яч ...