Онлайн Ігри

Діснея тральщик

Гра Аркади

Діснея тральщик

Діснея тральщик Рейтинг: 5/10

Гра Діснея тральщик

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Гра заснована на класичному тральщик з вікон на кожному рівні, вам доведеться знайти ряд об'єктів, не торкаючись експлуататорів. Натисніть на картинку, щоб подивитися околиці. Ви знайдете ряд на деякій площі, це вказує, скільки об'єктів у вас є в безпосередній прогалин. Якщо ви думаєте, картина нижче є прихований об'єкт, відзначати його з пробілу, і пам'ятайте, що це небезпечна зона. Зробити всі об'єкти для завершення рівня, так що ви можете отримати доступ на наступний рівень. Ця гра походить від Діснея.co.uk ігор

разів грав

Ця гра була зіграна 29113 раз онлайн. рейтинг 641 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1688 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 29113 разів
Діснея тральщик

Дісней рімейк класичної тральщик. Відрахування гра, в якій ви повинні знайти всі небезпечні об'єкти в цьому районі. Натискання порожнього корпуса побачите, скільки об'єктів в безпосередній близькості, ви повинні встановити, де деякі з небезпечних об'єктів. Найвідоміший дослідник Дісней допоможе Вам у пошуку небезпечні місця. Ви можете провести весело час з цієї авантюри заснована на класичній аркадной ігри про тральщик. Перш ніж він був встановлений на всіх комп'ютерах, тепер я пропоную нам безкоштовно.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Діснея тральщик для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Аркади спалах, яка називається Діснея тральщик. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Діснея тральщик і це пов'язано з Аркади. Наша нова гра Діснея тральщик є однією з кращих Аркади ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Аркади, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Діснея тральщик
НАЗАД

Аркади найпопулярніші ігри

Арканоід ГРАТИ ►

Арканоід

6
6 з 10 - 12074 голосів
Зіграли
183719
разів

За допомогою миші, керівництво вашого ради відмов м'яч навколо екрана й розірвати в ...

Палки і диски ГРАТИ ►

Палки і диски

6
6 з 10 - 17460 голосів
Зіграли
81909
разів

Гра складається з трьох вертикальних стрижнів і ряду дисків. Розташовані від більm ...

Bust a Move ГРАТИ ►

Bust a move

6
6 з 10 - 3418 голосів
Зіграли
75360
разів

Слухати цю класичну гру Бюст Перемістити. Ви підете через різні екрани, і кинути м\'яч ...