Онлайн Ігри

Теніс Арканоід

Гра Аркади

Теніс Арканоід

Теніс Арканоід Рейтинг: 5/10

Гра Теніс Арканоід

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Крута гра в теніс. Перемістіть рекет праворуч і ліворуч за допомогою миші, так що кулі буде відображатися на ньому і зламати цеглини у верхній частині екрана. Ви повинні бути швидкими! Версія класичної гри Арканоід. У верхній частині екрану знаходиться група кольорових блоків. Ви повинні відскочити м'яч знищити всіх і кожного з блоків. Ви повинні тримати м'яч від падіння або програти гру. Управління мишею з тенісну ракетку і зробити відскік м'яча, як не багато разів, як ви можете, поки ви знищити всі блоки.

разів грав

Ця гра була зіграна 19906 раз онлайн. рейтинг 1008 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 780 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 19906 разів
Теніс Арканоід

Теніс гра, заснована на класичному життя арканоїда. Перемістіть рекет вправо і вліво за допомогою миші, щоб відбити м'яч і розбити цеглини у верхній частині екрана. Ви повинні бути швидкими! Точно контролює м'яч і всі кольорові блоки у верхній зникає. Управління це проста гра, підходить для всіх аудиторій. Перемістити ракетку боку в бік екрану і контролювати відскік м'яча на ньому. Зробити тенісний м'яч йти вперед і знищити всі блоки кожного екрана. Гра являє собою класичну гру арканоїд до життя в простий контроль м'яча, який повинен закінчуватися всі перешкоди у верхній частині екрана. У цій грі адаптовані до спорту в теніс.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Теніс Арканоід для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Аркади спалах, яка називається Теніс Арканоід. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Теніс Арканоід і це пов'язано з Аркади. Наша нова гра Теніс Арканоід є однією з кращих Аркади ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Аркади, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Теніс Арканоід
НАЗАД

Аркади найпопулярніші ігри

Арканоід ГРАТИ ►

Арканоід

6
6 з 10 - 12074 голосів
Зіграли
183667
разів

За допомогою миші, керівництво вашого ради відмов м'яч навколо екрана й розірвати в ...

Палки і диски ГРАТИ ►

Палки і диски

6
6 з 10 - 17460 голосів
Зіграли
81867
разів

Гра складається з трьох вертикальних стрижнів і ряду дисків. Розташовані від більm ...

Bust a Move ГРАТИ ►

Bust a move

6
6 з 10 - 3418 голосів
Зіграли
75331
разів

Слухати цю класичну гру Бюст Перемістити. Ви підете через різні екрани, і кинути м\'яч ...