Онлайн Ігри

Мультіплеер арканоїд Тип

Гра Аркади

Мультіплеер арканоїд Тип

Мультіплеер арканоїд Тип Рейтинг: 6/10

Гра Мультіплеер арканоїд Тип

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це безкоштовна онлайн гра представляє собою сучасну версію арканоїда, де у вас є, щоб зруйнувати цеглини з м'ячем. Ви перейдете на наступний рівень, коли ви знищити всі цеглини, перебуваючи на наступний рівень складніше, ніж попередній. Мета полягає в тому, щоб тримати м'яч якомога довше і використовувати його, щоб розірвати блоків. Використовуйте ліву та праву клавіші зі стрілками для переміщення і клавішу зі стрілкою вниз, щоб закинути м'яч, щоб почати. Існує також багатокористувацький режим, так що ви можете грати з друзями.

разів грав

Ця гра була зіграна 6747 раз онлайн. рейтинг 3580 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 6 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6747 разів
Мультіплеер арканоїд Тип

Весло прискорить як ви перемістіть його, так практиці трохи, поки не відчуєте себе комфортно з ним. Будьте обережні, коли ви берете бонусів. Деякі з них мають негативні наслідки, такі як скорочення весло. Символи дуже потребує в поясненнях, тому переконайтеся, що це добре, перш ніж схопити його. Деякі блоки мають бути вдарив кілька разів, щоб бути знищені. Постарайтеся, щоб отримати м'яч, щоб піти вище блоків, щоб він відмов між ними та стелею. Це знищить багато блоків, і ви навіть не доведеться виконувати будь-яку роботу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Мультіплеер арканоїд Тип для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Аркади спалах, яка називається Мультіплеер арканоїд Тип. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Мультіплеер арканоїд Тип і це пов'язано з Аркади. Наша нова гра Мультіплеер арканоїд Тип є однією з кращих Аркади ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Аркади, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Мультіплеер арканоїд Тип
НАЗАД

Аркади найпопулярніші ігри

Арканоід ГРАТИ ►

Арканоід

6
6 з 10 - 12074 голосів
Зіграли
183654
разів

За допомогою миші, керівництво вашого ради відмов м'яч навколо екрана й розірвати в ...

Палки і диски ГРАТИ ►

Палки і диски

6
6 з 10 - 17460 голосів
Зіграли
81849
разів

Гра складається з трьох вертикальних стрижнів і ряду дисків. Розташовані від більm ...

Bust a Move ГРАТИ ►

Bust a move

6
6 з 10 - 3418 голосів
Зіграли
75314
разів

Слухати цю класичну гру Бюст Перемістити. Ви підете через різні екрани, і кинути м\'яч ...