Онлайн Ігри

Космічні загарбники Екстремальний

Гра Аркади

Космічні загарбники Екстремальний

Космічні загарбники Екстремальний Рейтинг: 8/10

Гра Космічні загарбники Екстремальний

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, ваша єдина мета, щоб убити якомога більше ворогів, як ви можете. Це схоже на бічній прокрутки гри, тільки ця одна йде вертикально. Крім того, досить швидше, ніж класичний. Ви коли-небудь грали Космічні загарбники? Це гра, яка найбільше нагадує його. Тільки в цьому, вам навіть не доведеться турбуватися знімати, тому що це завжди зйомки. Тільки ключі, що вам не доведеться турбуватися про які клавіші зі стрілками, які, звичайно, використовуються для переміщення по екрану, і клавіші пробіл, тому що це зробить ви йдете в Психо режимі, що це режим, який робить вас непереможним і подвоює ушкодження, що ваш корабель робить, щоб вороги. Отримуйте задоволення!

разів грав

Ця гра була зіграна 7242 раз онлайн. рейтинг 3499 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 8.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Рейтинг на основі 12 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7242 разів
Космічні загарбники Екстремальний

Оригінальний Космічні загарбники це аркадна відеогра випущений в 1978 році. Це один з найбільш ранніх ігор зйомки і мета, щоб перемогти хвилі іноземців з лазерної гармати, щоб заробити якомога більше очок, наскільки можливо. Щоб зробити це, вам доведеться контролювати лазерної гармати, переміщаючи його горизонтально по нижній частині екрана і стрільби по спадаючій іноземців. Оскільки все більше іноземців будуть переможені, інопланетяни руху та ігри музика і прискорити. Мета полягає в тому, щоб перемогти п'ять рядів одинадцять іноземців, які переміщуються горизонтально взад і вперед по екрану, як вони просуваються у напрямку до нижньої частини екрана. Гравець перемагає чужий, і заробляє очки, стріляючи в його з лазерною гарматою.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Космічні загарбники Екстремальний для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Аркади спалах, яка називається Космічні загарбники Екстремальний. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Космічні загарбники Екстремальний і це пов'язано з Аркади. Наша нова гра Космічні загарбники Екстремальний є однією з кращих Аркади ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Аркади, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Космічні загарбники Екстремальний
НАЗАД

Аркади найпопулярніші ігри

Арканоід ГРАТИ ►

Арканоід

6
6 з 10 - 12074 голосів
Зіграли
183710
разів

За допомогою миші, керівництво вашого ради відмов м'яч навколо екрана й розірвати в ...

Палки і диски ГРАТИ ►

Палки і диски

6
6 з 10 - 17460 голосів
Зіграли
81908
разів

Гра складається з трьох вертикальних стрижнів і ряду дисків. Розташовані від більm ...

Bust a Move ГРАТИ ►

Bust a move

6
6 з 10 - 3418 голосів
Зіграли
75353
разів

Слухати цю класичну гру Бюст Перемістити. Ви підете через різні екрани, і кинути м\'яч ...