Онлайн Ігри

буря

Гра Аркади

буря

буря Рейтинг: 8/10

Гра буря

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Вороги крутитися навколо в дальньому кінці ігрового поля, а потім введіть ігрове поле і перейти до гравця. Коли всі вороги в рівні були знищені або досягти ближньому кінці ігрового поля, гравець перекосів на наступний рівень, подорожуючи по ігровому полю. Гравець повинен уникати або збивати будь-які шипи залишилися при деформації. Гравець втрачає корабель, коли ворог вступає в контакт з їх корабля, стріляє в нього чи іншим чином знищує її, або якщо корабель потрапляє сплеск в той час як деформації. Якщо адекватний поріг буде досягнута точка, гравець може отримати новий корабель. Гра закінчується, коли вороги знищити всі кораблі гравця.

разів грав

Ця гра була зіграна 8570 раз онлайн. рейтинг 2897 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 8.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Рейтинг на основі 74 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8570 разів
буря

Буря це аркадна гра, розроблена компанією Atari Inc, спочатку розроблений і запрограмований Девід Theurer. Запущений у жовтні 1981 року, він як і раніше залишається дуже популярним і отримання декількох сіквелів і версій. Це була перша відеогра, щоб утримувати труднощі режимі, але воно було визначено автоматично на основі першого рівня.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою буря для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Аркади спалах, яка називається буря. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою буря і це пов'язано з Аркади. Наша нова гра буря є однією з кращих Аркади ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Аркади, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

буря
НАЗАД

Аркади найпопулярніші ігри

Арканоід ГРАТИ ►

Арканоід

6
6 з 10 - 12074 голосів
Зіграли
183710
разів

За допомогою миші, керівництво вашого ради відмов м'яч навколо екрана й розірвати в ...

Палки і диски ГРАТИ ►

Палки і диски

6
6 з 10 - 17460 голосів
Зіграли
81908
разів

Гра складається з трьох вертикальних стрижнів і ряду дисків. Розташовані від більm ...

Bust a Move ГРАТИ ►

Bust a move

6
6 з 10 - 3418 голосів
Зіграли
75353
разів

Слухати цю класичну гру Бюст Перемістити. Ви підете через різні екрани, і кинути м\'яч ...