Онлайн Ігри

Головоломки з фільму Аватар

Гра Аватар

Головоломки з фільму Аватар

Головоломки з фільму Аватар Рейтинг: 5/10

Гра Головоломки з фільму Аватар

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Чи подобається вам фільм Аватар? Насолоджуйтесь внесення цих головоломок сцен з фільму Аватар. У цих картинах, ви можете побачити головних героїв фільму. Для того щоб зробити головоломки, ви повинні натиснути на частини і перетягнути його туди, де ви думаєте, є частиною всередині образу. Мета гри полягає в тому, щоб перемістити кожну частину в місце, щоб повернутися, щоб побачити всю картину знову. Перехід між зображеннями між кількома так що ви будете в змозі грати багато ігор цій грі. Ви можете годинами час, що потрібно, щоб скласти зображення знову, щоб побачити, якщо ви поліпшите з практикою.

разів грав

Ця гра була зіграна 11337 раз онлайн. рейтинг 1752 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 496 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11337 разів
Головоломки з фільму Аватар

У нас є кілька фотографій зі сценами з фільму Аватар. Це науково-фантастичний фільм. Розповідь про боротьбу між людьми і прибульцями за контроль над планетою. Розповідь про захист навколишнього середовища і повагу до інших. Зображення діляться на квадратні шматки разупорядочени повинні замінити всі разом. Мета полягає в тому, щоб повернутися, щоб побачити повне зображення знову. Грати стільки разів, скільки ви хочете за зображення змінюються. Грати з головними героями фільму і різних сцен цієї історії настільки відомим.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломки з фільму Аватар для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Аватар спалах, яка називається Головоломки з фільму Аватар. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломки з фільму Аватар і це пов'язано з Аватар. Наша нова гра Головоломки з фільму Аватар є однією з кращих Аватар ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Аватар, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломки з фільму Аватар
НАЗАД

Аватар найпопулярніші ігри