Онлайн Ігри

Пазли з фільму Аватар

Гра Аватар

Пазли з фільму Аватар

Пазли з фільму Аватар Рейтинг: 6/10

Гра Пазли з фільму Аватар

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Насолоджуйтесь робить будь-який з загадок Аватар (фільм Джеймса Кемерона) зі сценами головних героїв цієї історії. Щоб зробити головоломки, ви повинні вибрати зображення для головоломки з колекції, перекриттів шматків і розмірів головоломки. Щоб завершити головоломки, ви натискаєте на частини, що рухається або обертається з лівою кнопкою миші. Щоб перемістити шматок головоломки, і перемістіть мишу, щоб повернути шматок головоломки, ви натискаєте на клавішу пробілу або колеса миші. Ви повинні поставити кожен шматок на місці, щоб повернутися, щоб побачити вихідне зображення.

разів грав

Ця гра була зіграна 12468 раз онлайн. рейтинг 1679 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 334 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 12468 разів
Пазли з фільму Аватар

Колекція сцен з фільму Джеймса Кемерона. Ви повинні вибрати між сценами головоломки фільму Джеймса Кемерона. Мета полягає в тому, щоб завершити головоломки фільму Аватар. Науково- фантастичне оповідання, що відбувається на іншій планеті. Завершення головоломки є діяльність, яка дуже добре для психічного розвитку людини. Використовується для відтворення з нашого мозку і допомагає у розвитку нашої розвідки. Як ви можете вибрати кількість штук, ви можете контролювати складність діяльності. Це може бути легко зробити так, як діти. Якщо поставити дуже велика кількість частин буде важче вирішити.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Пазли з фільму Аватар для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Аватар спалах, яка називається Пазли з фільму Аватар. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Пазли з фільму Аватар і це пов'язано з Аватар. Наша нова гра Пазли з фільму Аватар є однією з кращих Аватар ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Аватар, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Пазли з фільму Аватар
НАЗАД

Аватар найпопулярніші ігри