Онлайн Ігри

Приєднатися до кульок одного кольору

Гра М'яч

Приєднатися до кульок одного кольору

Приєднатися до кульок одного кольору Рейтинг: 4/10

Гра Приєднатися до кульок одного кольору

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні приєднатися кульок одного кольору. Натисніть і утримуйте кнопку миші, щоб дати силу пострілу. Натисніть, щоб ударити по м'ячу. Всі кулі є серце на внутрішній стороні. Гра втрачається, коли більше десяти кулі на екрані. Щоб грати, ви повинні перемістити мишу, щоб обчислити силу і напрям пострілу і натисніть ліву кнопку миші, щоб стріляти останній куля, яка з'являється на екрані.

разів грав

Ця гра була зіграна 13404 раз онлайн. рейтинг 1590 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 586 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 13404 разів
Приєднатися до кульок одного кольору

У цій грі, ви повинні приєднатися кульок одного кольору. Всі кулі є серце в його внутрішньої частини. Ви втрачаєте гру, коли є більше десяти кулі на екрані. Щоб грати, ви повинні перемістити мишу, щоб обчислити силу і напрям пострілу і натисненні лівої кнопки миші, щоб стріляти останній куля, яка з'являється на екрані. Ви повинні приєднатися до кольорові кулі. За допомогою миші ви повинні рухатися кулі з серцем всередині докласти рівні кулі. Якщо дві рівні приєднатися до однієї з них зникнуть. Мета гри полягає в тому, щоб залишити порожній екран, наскільки це можливо. Ви повинні створити якомога більшу кількість рівних наборів, щоб виграти гру. Є тільки три кольори, і гра трудність помірний. Вони можуть грати на всіх гравців різного віку.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Приєднатися до кульок одного кольору для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру М'яч спалах, яка називається Приєднатися до кульок одного кольору. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Приєднатися до кульок одного кольору і це пов'язано з М'яч. Наша нова гра Приєднатися до кульок одного кольору є однією з кращих М'яч ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою М'яч, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Приєднатися до кульок одного кольору
НАЗАД

М\'яч найпопулярніші ігри

5 кульок в лінію ГРАТИ ►

5 кульок в лінію

6
6 з 10 - 25162 голосів
Зіграли
514978
разів

У цій грі Є кулі різних кольорів, і вам доведеться перемістити кульки тим, що 5 або білn ...

двома м'ячами ГРАТИ ►

двома м'ячами

6
6 з 10 - 4602 голосів
Зіграли
50067
разів

Мета цієї гри полягає в тому, щоб знищити всі кулі поєднуючи їх попарно, використову&# ...