Онлайн Ігри

м'яч на платформах у трьох вимірах

Гра М'яч

м'яч на платформах у трьох вимірах

м\'яч на платформах у трьох вимірах Рейтинг: 5/10

Гра м'яч на платформах у трьох вимірах

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, щоб спробувати принести рожевий куля безпечно за всі лабіринти платформ. У цій грі на спритність 3D лабіринти. За допомогою клавіш зі стрілками на клавіатурі, щоб перемістити м'яч в майбутньому і пробіл, щоб стрибати. Чи не впасти платформах. Чим раніше ви дістатися до мети, тим більше очок ви виграли. Мета полягає в тому, щоб дістатися до будь-який екран в кінці дороги. Тривимірна платформа рухається, як ви рухатися м'яч. Візуальний ефект з трьох вимірів дуже добре.

разів грав

Ця гра була зіграна 8230 раз онлайн. рейтинг 3126 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 48 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8230 разів
м'яч на платформах у трьох вимірах

Найголовніше, ця гра не падає з платформи, так що майте на увазі, що якщо ви йдете занадто швидко, ви повинні сповільнюватися, і якщо ви робите це занадто пізно, ви можете впасти. Ви повинні слідувати по шляху вздовж платформ так що м'яч не потрапляє в порожнечу. Ви повинні використовувати клавіші зі стрілками на клавіатурі для переміщення навколо курсу. Мета полягає в тому, щоб дійти до кінця дороги в кожному з екранів або ігрових платформ. Не заводьте, тому що, якщо кулька зупиниться на краю втратите гри. Показати свою майстерність і свій контроль на кожному рівні.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою м'яч на платформах у трьох вимірах для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру М'яч спалах, яка називається м'яч на платформах у трьох вимірах. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою м'яч на платформах у трьох вимірах і це пов'язано з М'яч. Наша нова гра м'яч на платформах у трьох вимірах є однією з кращих М'яч ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою М'яч, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

м\'яч на платформах у трьох вимірах
НАЗАД

М\'яч найпопулярніші ігри

5 кульок в лінію ГРАТИ ►

5 кульок в лінію

6
6 з 10 - 25162 голосів
Зіграли
514978
разів

У цій грі Є кулі різних кольорів, і вам доведеться перемістити кульки тим, що 5 або білn ...

двома м'ячами ГРАТИ ►

двома м'ячами

6
6 з 10 - 4602 голосів
Зіграли
50067
разів

Мета цієї гри полягає в тому, щоб знищити всі кулі поєднуючи їх попарно, використову&# ...