Онлайн Ігри

Хрест 3D-платформа зі сферою

Гра М'яч

Хрест 3d-платформа зі сферою

Хрест 3D-платформа зі сферою Рейтинг: 7/10

Гра Хрест 3d-платформа зі сферою

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це безкоштовна онлайн гра викликає звикання платформи гра в трьох вимірах, чий герой підстрибуючи збирається м'яч. Ви повинні бігти так швидко, як ви можете через 27 рівнів в пейзажах, які залишать вас дихання. Ви можете грати в будь-який рівень. Переміщення за допомогою клавіш зі стрілками і виберіть грати. Якщо ви не можете стрибати з пробілу, натискаючи стрілку вгору, а ліва і/або права, використовуйте Z і X ключі проходить через цей світ у трьох вимірах.

разів грав

Ця гра була зіграна 8045 раз онлайн. рейтинг 3087 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 58 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8045 разів
Хрест 3D-платформа зі сферою

Будьте обережні, не врізатися в перешкоди або вибухне, як мильна бульбашка. Ця гра також має 9 моторошні музичні треки. Це дуже захоплююча і весело кулі. Контролювати м'яч через світ тривимірних платформ під час прослуховування. Ви повинні рухатися м'яч на швидкості. Не торкайтеся до стін, інакше ви втратите гри. Ви повинні мати багато контроль тримати гру. Використовуйте клавіші зі стрілками, щоб грати і проходити рівні один за іншим. Повторіть рівні ви любите музику і насолоджуватися грою.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Хрест 3D-платформа зі сферою для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру М'яч спалах, яка називається Хрест 3D-платформа зі сферою. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Хрест 3D-платформа зі сферою і це пов'язано з М'яч. Наша нова гра Хрест 3D-платформа зі сферою є однією з кращих М'яч ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою М'яч, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Хрест 3D-платформа зі сферою
НАЗАД

М\'яч найпопулярніші ігри

5 кульок в лінію ГРАТИ ►

5 кульок в лінію

6
6 з 10 - 25162 голосів
Зіграли
514978
разів

У цій грі Є кулі різних кольорів, і вам доведеться перемістити кульки тим, що 5 або білn ...

двома м'ячами ГРАТИ ►

двома м'ячами

6
6 з 10 - 4602 голосів
Зіграли
50067
разів

Мета цієї гри полягає в тому, щоб знищити всі кулі поєднуючи їх попарно, використову&# ...