Онлайн Ігри

Матч кульки такого ж кольору

Гра М'яч

Матч кульки такого ж кольору

Матч кульки такого ж кольору Рейтинг: 1/10

Гра Матч кульки такого ж кольору

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Цей безкоштовний онлайн гра дуже проста гра. Ви зловити тільки кулі, які мають такий же колір, як у вас. Також ви не можете дозволити будь-які кулі, які того ж кольору, ваш бродити з екрану. Будьте готові до зміни кольору кожні кілька секунд. Покажчик на задньому плані говорить вам заздалегідь, який колір ви збираєтеся перейти. Так що тримайте очі на неї! Після того як ви закінчите, ви можете уявити ваш рахунок.

разів грав

Ця гра була зіграна 7099 раз онлайн. рейтинг 3547 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 1.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
1

Рейтинг на основі 2 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7099 разів
Матч кульки такого ж кольору

Мета цієї безкоштовної онлайн ігри є збір кулі, які мають такий же колір, як у вас. Колір вашого м'яч буде змінюватися кожні кілька секунд. Різні кольори мають різні недоліки: Синій виявляється кульові невидимі, зелені змушує його рости, жовті змушує його рухатися повільно, і червоний викликає інші кулі, щоб рухатися швидше. Протягом трьох другий перехідний період, фон буде вказувати наступний колір, так що якщо є кулю того кольору, який збирається покинути екран, помістіть м'яч перед ним, щоб забрати його. Якщо зібрати по-різному пофарбований кульку або дозволити як-кольорова куля покинути екран, це зараховується як одна помилка. Якщо ви зробите десять помилок, ви програєте.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Матч кульки такого ж кольору для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру М'яч спалах, яка називається Матч кульки такого ж кольору. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Матч кульки такого ж кольору і це пов'язано з М'яч. Наша нова гра Матч кульки такого ж кольору є однією з кращих М'яч ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою М'яч, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Матч кульки такого ж кольору
НАЗАД

М\'яч найпопулярніші ігри

5 кульок в лінію ГРАТИ ►

5 кульок в лінію

6
6 з 10 - 25162 голосів
Зіграли
514978
разів

У цій грі Є кулі різних кольорів, і вам доведеться перемістити кульки тим, що 5 або білn ...

двома м'ячами ГРАТИ ►

двома м'ячами

6
6 з 10 - 4602 голосів
Зіграли
50067
разів

Мета цієї гри полягає в тому, щоб знищити всі кулі поєднуючи їх попарно, використову&# ...