Онлайн Ігри

Кидати кульки на іноземців

Гра М'яч

Кидати кульки на іноземців

Кидати кульки на іноземців Рейтинг: 2/10

Гра Кидати кульки на іноземців

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мета цієї безкоштовної онлайн грі, щоб почати свій м'яч на іноземців, щоб зупинити вторгнення. Натисніть на м'яч і утримуйте ліву кнопку миші, перетягніть його в потрібному напрямку, щоб це пішло, щоб встановити його траєкторію, і випустити його кинути. Прибульці буде тримати за спаданням, тому завжди прагнемо м'яч іноземців, які знаходяться ближче до землі. Майте на увазі, що межі екрану зробить м'яч відмов, так що використовуйте це мудро, щоб досягти іноземців, які далеко за межі екрану. Якщо ви потрапили іноземця, щоб вони потрапили більше іноземців, ви отримаєте бонус.

разів грав

Ця гра була зіграна 6605 раз онлайн. рейтинг 3575 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 2.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Рейтинг на основі 2 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6605 разів
Кидати кульки на іноземців

Киньте ваші м'яч на іноземців, щоб запобігти їх від вторгнення. Натисніть і утримуйте кнопку миші на верхній частині м'яча, щоб встановити його траєкторію, переміщаючи миша туди, де ви хочете, щоб куля йти. Якщо ви ловите м'яч в середині осені, ви зможете кинути його звідти, таким чином, в змозі досягти вище. Завжди прагнемо іноземців, які знаходяться ближче до землі, так як вони будуть спускатися. Якщо вам вдасться підштовхнути іноземця в іншу, ви отримаєте бонусні очки. Додаткові бали нараховуються, якщо ви потрапили три за один раз.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Кидати кульки на іноземців для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру М'яч спалах, яка називається Кидати кульки на іноземців. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Кидати кульки на іноземців і це пов'язано з М'яч. Наша нова гра Кидати кульки на іноземців є однією з кращих М'яч ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою М'яч, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Кидати кульки на іноземців
НАЗАД

М\'яч найпопулярніші ігри

5 кульок в лінію ГРАТИ ►

5 кульок в лінію

6
6 з 10 - 25162 голосів
Зіграли
514978
разів

У цій грі Є кулі різних кольорів, і вам доведеться перемістити кульки тим, що 5 або білn ...

двома м'ячами ГРАТИ ►

двома м'ячами

6
6 з 10 - 4602 голосів
Зіграли
50067
разів

Мета цієї гри полягає в тому, щоб знищити всі кулі поєднуючи їх попарно, використову&# ...