Онлайн Ігри

Барбі Головоломка: Дівчина Каліфорнії

Гра Барб

Барбі Головоломка: Дівчина Каліфорнії

Барбі Головоломка: Дівчина Каліфорнії Рейтинг: 3/10

Гра Барбі Головоломка: Дівчина Каліфорнії

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ігрові фішки Барбі Головоломка, це рівень складності 3. Тут більше, ніж інші частини простіше. Ця гра має ускладнення бути помилковою частини. Вам доведеться обертати частини, щоб відповідати належним чином. Пошук за допомогою правильного частин для один одного і йти завершення образ дівчини в Каліфорнії. Наш друг і принцеса є зіркою цієї гри, в якій ви повинні розмістити частини головоломки в правильному положенні, а потім з'єднуються один з одним, щоб завершити образ ляльки Барбі.

разів грав

Ця гра була зіграна 35726 раз онлайн. рейтинг 513 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 3772 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 35726 разів
Барбі Головоломка: Дівчина Каліфорнії

Зробити пазл це весело інтелектуальної діяльності. Це про те, попереднє зображення, в цьому випадку ляльку Барбі. Зображення розбивається на десятки частин неправильної форми. Ви повинні знайти зв'язок між кожною з цих частин так, що образ Барбі повертається в повному обсязі. Ця головоломка має тією трудністю, що частини знаходяться в позиціях, які не праві, тому спочатку ви повинні покласти шматок у потрібному напрямку, перш ніж іти, дивлячись на один з посадки. Після закінчення ви побачите знову образ повна дівчина Каліфорнії.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Барбі Головоломка: Дівчина Каліфорнії для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Барб спалах, яка називається Барбі Головоломка: Дівчина Каліфорнії. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Барбі Головоломка: Дівчина Каліфорнії і це пов'язано з Барб. Наша нова гра Барбі Головоломка: Дівчина Каліфорнії є однією з кращих Барб ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Барб, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Барбі Головоломка: Дівчина Каліфорнії
НАЗАД

Барб найпопулярніші ігри

Макіяж з Барбі ГРАТИ ►

Макіяж з Барбі

4
4 з 10 - 36324 голосів
Зіграли
254051
разів

Барбі потребує картину, щоб спокусити камеру! Щоб почати грати з ним, йти вперед і вчи ...