Онлайн Ігри

Барбі, сучасної дівчини

Гра Барб

Барбі, сучасної дівчини

Барбі, сучасної дівчини Рейтинг: 4/10

Гра Барбі, сучасної дівчини

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій онлайн-грі ви можете бачити Барбі пов'язка з найсучасніших і поточних одягу. Якщо ви хочете сукні Барбі у стилі ви повинні вибрати брюки або спідниці, толстовки і сучасний стиль, який відповідає здорово. Спасибі вам, Барбі буде найпопулярнішою дівчинкою в її групою друзів. Як ви можете бачити, вона має велику колекцію одягу, а також володіє безліччю доповнень і аксесуари, щоб додати до її стилю. А ти, ти любиш одягатися в моду, як вона? За допомогою цієї гри ви можете дізнатися більше про поточну молодіжної моди для вас, щоб стати експертом з цього питання.

разів грав

Ця гра була зіграна 21153 раз онлайн. рейтинг 996 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 1548 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 21153 разів
Барбі, сучасної дівчини

Mattel Барбі лялька знову в моді завдяки цьому переодягання гри. Популярна лялька з 60-х років струму з'являється з новим стилем і нової лінійки одягу, які дуже популярні серед молодих дівчат сьогодні. Барбі є сучасна дівчина, і це показує, з її сміливими і повсякденного одягу. Ви повинні бути здоровий глузд і виберіть одяг, яка підходить вам мати хороший стиль для будь-якого плану, які можуть виникнути з її групою друзів.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Барбі, сучасної дівчини для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Барб спалах, яка називається Барбі, сучасної дівчини. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Барбі, сучасної дівчини і це пов'язано з Барб. Наша нова гра Барбі, сучасної дівчини є однією з кращих Барб ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Барб, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Барбі, сучасної дівчини
НАЗАД

Барб найпопулярніші ігри

Макіяж з Барбі ГРАТИ ►

Макіяж з Барбі

4
4 з 10 - 36324 голосів
Зіграли
254071
разів

Барбі потребує картину, щоб спокусити камеру! Щоб почати грати з ним, йти вперед і вчи ...