Онлайн Ігри

Барбі Прогулянки в літніх

Гра Барб

Барбі Прогулянки в літніх

Барбі Прогулянки в літніх Рейтинг: 5/10

Гра Барбі Прогулянки в літніх

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Барбі є плани в ці дні літа, і вони повинні бути одягнені відповідним чином. Хочете плаття Барбі влітку? Ну є ваш шанс. Для цього ви можете вибрати один з багатьох одяг. Як бачите, є свіжі і гарні кольори, ідеально підходить для літнього одягу. Виберіть одяг, яку ви любите і перетягніть його в тілі Барбі одягатися в наряд за вашим вибором. Ви також можете вибрати кілька аксесуарів, таких як сонцезахисні окуляри або різних сумок, які відповідають з вашого взуття та іншою частиною його одягу. Веселіться під час ви показуєте ваш хороший смак до моди.

разів грав

Ця гра була зіграна 18269 раз онлайн. рейтинг 1160 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1234 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 18269 разів
Барбі Прогулянки в літніх

Лялька Барбі одягнена для літа з деякими з одягу своєї великої колекції. Літній одяг відомі своєю дуже яскраві кольори. Сорочки з короткими рукавами або без бретелей, і шорти допомогти витрачати менше тепла. Барбі одягнена в літній час з різними наборами, що ви можете повністю вибрати за своїм смаком. Ця лялька буде як і раніше залишатися як манекена для вас, щоб вибрати одяг носити на наступній зустрічі. Показати ви знаєте моду та аксесуари і дизайн Барбі річний наряд.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Барбі Прогулянки в літніх для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Барб спалах, яка називається Барбі Прогулянки в літніх. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Барбі Прогулянки в літніх і це пов'язано з Барб. Наша нова гра Барбі Прогулянки в літніх є однією з кращих Барб ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Барб, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Барбі Прогулянки в літніх
НАЗАД

Барб найпопулярніші ігри

Макіяж з Барбі ГРАТИ ►

Макіяж з Барбі

4
4 з 10 - 36324 голосів
Зіграли
254059
разів

Барбі потребує картину, щоб спокусити камеру! Щоб почати грати з ним, йти вперед і вчи ...