Онлайн Ігри

Барбі Головоломка Першого рівня

Гра Барб

Барбі Головоломка Першого рівня

Барбі Головоломка Першого рівня Рейтинг: 2/10

Гра Барбі Головоломка Першого рівня

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Чи подобається вам Барбі? Ігри головоломки Барбі, це перший рівень, ось шматки сортують, так буде легше пристосуватися штук. Просто помістіть кожну частину зображення на місці, так що зображення буде завершена. Це проста гра, дітям дуже подобається. Вони зможуть грати люди різного віку. Лялька Барбі одна з дівчат улюблені іграшки та діти. Являє естетичний ідеал і особистість дали через серію мультфільмів і фільмів він знявся.

разів грав

Ця гра була зіграна 126118 раз онлайн. рейтинг 86 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 2.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Рейтинг на основі 25686 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 126118 разів
Барбі Головоломка Першого рівня

У цій грі ви повинні реконструювати зображення, яка розділена на нові частини. Просто поставити на місце кожного зображення. Це легкий і простий композиції. Фігури поміщені таким чином, що легко для дітей, за допомогою миші, натисніть і перетягніть кожну частину на своє місце. Вся картина являє собою сцену з одного з фільмів, що є лялькою Фея. Ми бачимо сцену з фільму з крилами і літати тому. Настійно рекомендується діяльності для всіх. Звичайно, ви приємно провести час, граючи з цією грою.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Барбі Головоломка Першого рівня для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Барб спалах, яка називається Барбі Головоломка Першого рівня. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Барбі Головоломка Першого рівня і це пов'язано з Барб. Наша нова гра Барбі Головоломка Першого рівня є однією з кращих Барб ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Барб, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Барбі Головоломка Першого рівня
НАЗАД

Барб найпопулярніші ігри

Макіяж з Барбі ГРАТИ ►

Макіяж з Барбі

4
4 з 10 - 36324 голосів
Зіграли
254071
разів

Барбі потребує картину, щоб спокусити камеру! Щоб почати грати з ним, йти вперед і вчи ...