Онлайн Ігри

Барбі головоломки Рівень 2

Гра Барб

Барбі головоломки Рівень 2

Барбі головоломки Рівень 2 Рейтинг: 6/10

Гра Барбі головоломки Рівень 2

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Реконструкція образу кілька ляльок Барбі. Ігри головоломки Барбі, у вас є 3 рівня складності на вибір. На першому рівні частини сортуються і з хорошим почуттям повідомлення. На другому і третьому рівнях, вам доведеться обертати частини, щоб відповідати належним чином один з одним. Мета полягає в тому, що зображення буде завершена. Переміщення частини зображення, які будуть розміщені в потрібному місці. Три ляльки Барбі чекають вас до кінця, щоб побачити всю сцену.

разів грав

Ця гра була зіграна 137472 раз онлайн. рейтинг 73 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 18192 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 137472 разів
Барбі головоломки Рівень 2

Головоломки зображення, розвалитися на частини. Вся сцена розділена на частини з відмінностями. Кожна з цих частин повинна вписуватися в іншому кінці, щоб отримати всі зображення, як це було на початку координат. Є версії, які грали з певного часу. Активність проти годин. Будь-яка фотографія може служити зламана. У цьому випадку у нас є сцена, в якій три різні ляльки представляють для нас. Барбі мода лялька виробництва американської компанією-іграшка Mattel, Inc.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Барбі головоломки Рівень 2 для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Барб спалах, яка називається Барбі головоломки Рівень 2. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Барбі головоломки Рівень 2 і це пов'язано з Барб. Наша нова гра Барбі головоломки Рівень 2 є однією з кращих Барб ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Барб, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Барбі головоломки Рівень 2
НАЗАД

Барб найпопулярніші ігри

Макіяж з Барбі ГРАТИ ►

Макіяж з Барбі

4
4 з 10 - 36324 голосів
Зіграли
254072
разів

Барбі потребує картину, щоб спокусити камеру! Щоб почати грати з ним, йти вперед і вчи ...