Онлайн Ігри

моргнувши м'яч у бейсбол

Гра Бейсбол

моргнувши м'яч у бейсбол

моргнувши м\'яч у бейсбол Рейтинг: 5/10

Гра моргнувши м'яч у бейсбол

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Симулятор в якій ви повинні вдарити м'яч, який падає зверху, з цією грою ви можете практикувати свою мету вдарити м'яч в потрібний час. Щоб грати, натисніть на чорну стрілку, щоб упустити м'яч і використовувати мишу, щоб вдарити і вдарити по м'ячу, наскільки це можливо. У кожному кадрі у вас є, щоб спробувати поліпшити свій результат. Хоча розраховується час для перевороту є якомога чистішим. Практика ваша мета і грати в бейсбол з цією діяльністю для любителів цього виду спорту.

разів грав

Ця гра була зіграна 8262 раз онлайн. рейтинг 2549 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 90 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8262 разів
моргнувши м'яч у бейсбол

У цій грі ви повинні вдарити м'яч, який падає з неба. Клацніть мишею на чорну стрілку, щоб упустити м'яч і за допомогою миші знову, щоб відбити м'яч і кинути його якомога далі. Удачи! Діяльність, пов'язана з однією з спорту м'яч найпопулярніших в світі. Ігри, де ви повинні практикувати вашу здатність вдарити бейсбол, ви повинні бути в стані, щоб відбити м'яч з битою в той час, падає перед вами. Ви повинні розрахувати точний час в такт чистий і отримує м'яч якнайдалі. Ви повинні знайти зйомку і більше відстані. Сильний вдаряє м'яч, щоб отримати очки. Використовуйте цю гру на практиці ваша мета в одному з найскладніших видів спорту там.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою моргнувши м'яч у бейсбол для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Бейсбол спалах, яка називається моргнувши м'яч у бейсбол. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою моргнувши м'яч у бейсбол і це пов'язано з Бейсбол. Наша нова гра моргнувши м'яч у бейсбол є однією з кращих Бейсбол ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Бейсбол, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

моргнувши м\'яч у бейсбол
НАЗАД

Бейсбол найпопулярніші ігри