Онлайн Ігри

Містер Бін є Бетмен

Гра Бетмен

Містер Бін є Бетмен

Містер Бін є Бетмен Рейтинг: 6/10

Гра Містер Бін є Бетмен

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні вибрати ідеальний наряд з два улюблених супергероїв або героїв мультфільмів. Щоб створити ідеальний наряд, потрібно повернути колесо, щоб вибрати керівників і лічильник зупиниться, коли у вас є голова ви хочете. Тоді у вас є, щоб спина колесом вибрати наряд і колесо зупиниться, коли у вас є костюм ви хочете. Щоб зупинити колесо, ви натискаєте кнопку зупинки за допомогою миші. Деякі з цих символів Бетмен звичайно, Курча Ципа, Супермен, Оптимус Прайм, Людина-павук, Doraemon, Капітан Америка, Джек Воробей, Гоку, Super Mario Bros, Popeye, The Incredibles і багато іншого.

разів грав

Ця гра була зіграна 27468 раз онлайн. рейтинг 696 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 558 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 27468 разів
Містер Бін є Бетмен

Ця абсурдна гра, що змусить вас сміятися, так як містер Бін маскується під Бетмена і інших супергероїв і героїв мультфільмів, що ви, ймовірно, вже знаєте. Велика рулетка показує деякі голови різні вбрання, щоб приховати Містер Бін, і найбільший рулетка показує костюми носити на тілі. За допомогою цього лічильника може створити неможливо і кумедні поєднання, як покласти Norimaki Arale кришкою, характер спаду доктора, і людина-павук одягу, або, як ви бачите на зображенні, маска Капітана Америку і костюм Бетмена. Є багато різних можливостей, з якими впевнені, що ви і ваші друзі будуть веселитися разом і виносить добре провести час з цими комічні костюми Містера Біна. Смішні заяви гумору, що ви можете насолоджуватися онлайн.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Містер Бін є Бетмен для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Бетмен спалах, яка називається Містер Бін є Бетмен. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Містер Бін є Бетмен і це пов'язано з Бетмен. Наша нова гра Містер Бін є Бетмен є однією з кращих Бетмен ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Бетмен, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Містер Бін є Бетмен
НАЗАД

Бетмен найпопулярніші ігри

Малюнок Бетмена ГРАТИ ►

Малюнок Бетмена

4
4 з 10 - 7084 голосів
Зіграли
110723
разів

У цій грі ви повинні колір образ Бетмена. Бетмен супергероя смішно, що народився в тр ...

Бетмен і канджари Ро ГРАТИ ►

Бетмен і канджари Ро

4
4 з 10 - 3378 голосів
Зіграли
74446
разів

Під час цієї операції гра, ви Бетмен і ви приймаєте на канджари Ро і його банда лиході ...