Онлайн Ігри

Забарвлення картину Бен 10

Гра Бен 10

Забарвлення картину Бен 10

Забарвлення картину Бен 10 Рейтинг: 4/10

Гра Забарвлення картину Бен 10

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні розфарбувати картину мультфільму Бен 10. Щоб намалювати картину, ви повинні натиснути колір, то ви клацніть елемент в образі, з кольором, який був обраний вами, за допомогою миші. Ми бачимо головного героя серії носити годинник, що дозволяє стати монстром, коли він хоче. Це колорит гри, який показує головного героя в мультсеріалі для телебачення. Серія про прибульців і магічних сил. Кращі монстри в телебаченні.

разів грав

Ця гра була зіграна 48600 раз онлайн. рейтинг 347 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 2788 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 48600 разів
Забарвлення картину Бен 10

Встановити характер Бен живопису серії мультфільмів Бен 10. Розмальовка дошка живий і має музику. Дуже хороший ефект, щоб насолодитися під час гри. Мультсеріал Бен 10 розповідає про деякі хлопців, які мають деякі годинник, які дозволяють їм стати монстри. Коли інопланетяни атакують наш світ. Ці хлопці можуть стати монстри, щоб боротися проти зла. Бен нормальний хлопчик, поки він не отримав пристрій, який дає вам здатність трансформувати його ДНК в іншій істоті і бути чудовим потужним монстр ви боротися з ворогами людства.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Забарвлення картину Бен 10 для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Бен 10 спалах, яка називається Забарвлення картину Бен 10. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Забарвлення картину Бен 10 і це пов'язано з Бен 10. Наша нова гра Забарвлення картину Бен 10 є однією з кращих Бен 10 ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Бен 10, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Забарвлення картину Бен 10
НАЗАД

Бен 10 найпопулярніші ігри

чужорідні Сили Бена ГРАТИ ►

чужорідні Сили Бена

6
6 з 10 - 19062 голосів
Зіграли
132021
разів

Ви про пригоди Бен 10? Хотіли б Ви, щоб грати з ним? У цій грі у вас є в процесі вирішення гоl ...