Онлайн Ігри

Чотири руки іноземця бен 10

Гра Бен 10

Чотири руки іноземця бен 10

Чотири руки іноземця бен 10 Рейтинг: 5/10

Гра Чотири руки іноземця бен 10

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Загадка Зображення де чотири руки, іноземець Бена Теннісона. При активному зникаючі годинник, що робить комбінацію ДНК за допомогою генетики і перетворюється в серію монстрів. У цій грі у вас є для завершення головоломки бен 10 мультфільми серії для цього у вас є, щоб вибрати шматок і шукати серед інших для неї місце. Коли ви кладете дві частини разом, автоматично поміщатися як один. Ви повинні спробувати, щоб закінчити картину, як це було спочатку. Виберіть рівень складності за кількістю штук.

разів грав

Ця гра була зіграна 171290 раз онлайн. рейтинг 50 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 18348 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 171290 разів
Чотири руки іноземця бен 10

Грати, щоб зробити пазл. Зображення ділиться на безліч частин, кожна різні, і ви повинні з'ясувати, які це частини, яка відповідає. Вони повинні відповідати добре разом. Мета гри полягає в тому, щоб кожен і кожна з мережива шматки і побачити повне зображення. Сцена є головний герой телесеріалу Бен 10. Мультсеріал, орієнтованих на дітей, який вирує в усьому світі. Раса прибульців намагаються завоювати планету і бен 10 та інші друзі намагаються захистити людей за допомогою своїх годинників, який має повноваження і робить монстри стали набагато силу і міць, щоб боротися з ворогами чоловіків.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Чотири руки іноземця бен 10 для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Бен 10 спалах, яка називається Чотири руки іноземця бен 10. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Чотири руки іноземця бен 10 і це пов'язано з Бен 10. Наша нова гра Чотири руки іноземця бен 10 є однією з кращих Бен 10 ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Бен 10, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Чотири руки іноземця бен 10
НАЗАД

Бен 10 найпопулярніші ігри

чужорідні Сили Бена ГРАТИ ►

чужорідні Сили Бена

6
6 з 10 - 19056 голосів
Зіграли
131205
разів

Ви про пригоди Бен 10? Хотіли б Ви, щоб грати з ним? У цій грі у вас є в процесі вирішення гоl ...

Stinkfly Бена ГРАТИ ►

Stinkfly Бена

5
5 з 10 - 4418 голосів
Зіграли
65865
разів

Один з персонажів серіалу Бен 10. Сцені головного героя, який повинен відновити. У цій k ...