Онлайн Ігри

3D Більярд

Гра Снукер

3d Більярд

3D Більярд Рейтинг: 5/10

Гра 3d Більярд

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Більярд гра з різними динамічними більш традиційних ігор. У цій таблиці ви повинні зробити, щоб отримати Carambola бомби в отвори. Але ви повинні зробити це швидко, тому що вони мають зворотний відлік, і коли він досягне нуля бомба вибухне. Ви повинні вдарити біла куля з києм і покласти в отвори червоні бомби, перш ніж вибухнути. За допомогою мишки ви керуєте кий. На кожному новому рівні, насос знову додають, і гра буде трохи складніше. Доведіть, що ви великий гравець в снукер з цим в більярд 3D! Скільки рівнів можна бити?

разів грав

Ця гра була зіграна 39819 раз онлайн. рейтинг 452 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 3920 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 39819 разів
3D Більярд

Цей більярдні кулі насправді бомби, які вибухають, коли відлік закінчується. У більярд в 3-х вимірах дає реалістичні відчуття, що тісно відповідає реальності гри до спорту. Є багато видів більярду, але більшість сподобалася ця гра є більярд, і всі кулі такого ж кольору, і мета помістити їх усіх в отвори в найкоротші терміни. З цією онлайн-грі ви можете практикувати, щоб стати великим гравцем.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою 3D Більярд для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Снукер спалах, яка називається 3D Більярд. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою 3D Більярд і це пов'язано з Снукер. Наша нова гра 3D Більярд є однією з кращих Снукер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Снукер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

3D Більярд
НАЗАД

Снукер найпопулярніші ігри

Снукер майстер ГРАТИ ►

Снукер майстер

5
5 з 10 - 17082 голосів
Зіграли
277519
разів

Якщо ви хочете пограти в більярд, у цій онлайн-грі ви можете грати в популярні 8 гру з м\'&# ...

більярд маніяк ГРАТИ ►

більярд маніяк

5
5 з 10 - 6454 голосів
Зіграли
96970
разів

Ви теж будуть сходити з розуму за хорошу гру більярду? Не тоді чекати не більше. Вибер ...