Онлайн Ігри

американський більярд

Гра Снукер

американський більярд

американський більярд Рейтинг: 5/10

Гра американський більярд

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Насолоджуйтесь грою в більярд в цьому симуляторі гри, де ви повинні отримати, щоб покласти всі кулі в отвори. Щоб пограти в більярд, перемістіть мишу, щоб направити на шлях битка і натиснувши ліву кнопку миші, щоб зробити тако. При натисканні на кнопку миші, ви побачите повідомлення, обчислює силу в міру наближення і йде. Ви втрачаєте половину свого життя, коли ви не введете куля кольору або половина вишикувалися життя посилення, отримуючи очки, коли ви поклали кольорову бальне плаття в ямах.

разів грав

Ця гра була зіграна 26815 раз онлайн. рейтинг 745 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1298 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 26815 разів
американський більярд

Більярдні симулятор, де ви повинні покласти всі кольорові кулі в отвори в кутах ігрового поля. На синьої тканини ми всі кулі. Більярдні кулі гладкі або з кольоровою лінії. Ви повинні дотримуватися ударів і Caroms кожна з куль в отвори в кутах більярдного столу. Розрахуйте силу удару, як наводиться на биток. Ви повинні спробувати поставити все можливо в найкоротші терміни гри.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою американський більярд для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Снукер спалах, яка називається американський більярд. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою американський більярд і це пов'язано з Снукер. Наша нова гра американський більярд є однією з кращих Снукер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Снукер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

американський більярд
НАЗАД

Снукер найпопулярніші ігри

Снукер майстер ГРАТИ ►

Снукер майстер

5
5 з 10 - 17082 голосів
Зіграли
277523
разів

Якщо ви хочете пограти в більярд, у цій онлайн-грі ви можете грати в популярні 8 гру з м\'&# ...

більярд маніяк ГРАТИ ►

більярд маніяк

5
5 з 10 - 6454 голосів
Зіграли
96975
разів

Ви теж будуть сходити з розуму за хорошу гру більярду? Не тоді чекати не більше. Вибер ...