Онлайн Ігри

Американська гра більярд

Гра Снукер

Американська гра більярд

Американська гра більярд Рейтинг: 4/10

Гра Американська гра більярд

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це он-лайн гра симулятор популярної гри 8 гри в м'яч в більярд. Мета цієї гри це поставити всі кулі, крім 8 м'ячем чорний. Це м'яч повинен отримати на останньому місці, і повинен бути введений в протилежному отвори до останнього м'яча отримав колір. З комп'ютерної миші вам контролювати хід битка, який дозволяє входити в інші більярдні кулі. Отримати кращий результат і практика, щоб поборотися зі своїми друзями. Будьте обережні, щоб не забити чорну кулю, тому що якщо ви втратите гри безпосередньо. З цій грі ви дізнаєтеся, як грати в більярд.

разів грав

Ця гра була зіграна 15946 раз онлайн. рейтинг 1376 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 510 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 15946 разів
Американська гра більярд

Цей вид спорту в більярд досить старий і спочатку використовувався кулі були зроблені зі слонової кістки. Сьогодні синтетичні матеріали, використовувані при його виготовленні. Для виступ не ковзає при ударі биток, крейда використовується (зазвичай синій), щоб намалювати кий. Є багато варіантів цього виду спорту, в залежності від країни, де вони практикують. Найпопулярніший більярд гра 8-куля, але є й інші способи, щоб грати, і багато варіанти.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Американська гра більярд для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Снукер спалах, яка називається Американська гра більярд. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Американська гра більярд і це пов'язано з Снукер. Наша нова гра Американська гра більярд є однією з кращих Снукер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Снукер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Американська гра більярд
НАЗАД

Снукер найпопулярніші ігри

Снукер майстер ГРАТИ ►

Снукер майстер

5
5 з 10 - 17082 голосів
Зіграли
277519
разів

Якщо ви хочете пограти в більярд, у цій онлайн-грі ви можете грати в популярні 8 гру з м\'&# ...

більярд маніяк ГРАТИ ►

більярд маніяк

5
5 з 10 - 6454 голосів
Зіграли
96970
разів

Ви теж будуть сходити з розуму за хорошу гру більярду? Не тоді чекати не більше. Вибер ...