Онлайн Ігри

більярд гравець

Гра Снукер

більярд гравець

більярд гравець Рейтинг: 5/10

Гра більярд гравець

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця гра більярд для одного гравця. Як ви можете бачити, має дуже ретро-стилі, як і перші відеоігри, які вийшли в кольорі, для 8-бітних приставок. Але правила гри в більярд не змінилися, і ви повинні покласти всі кулі в отвори в найкоротші терміни, і за допомогою найменшу кількість ударів. Кольори цій грі дуже яскраві і дуже насичений, тому що раніше їх було дуже колірне дозвіл, і лопатки, використовувані були дуже обмежені. Але з цією грою ви будете почувати себе перші віртуальні гравці в снукер.

разів грав

Ця гра була зіграна 24843 раз онлайн. рейтинг 796 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 2158 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 24843 разів
більярд гравець

У снукер гри легко і просто розваги, тому що багато елементів, як реальних більярд повинні ігнорувати. У настільних ігор, як правило, вони бачаться з видом зверху, тобто якщо ви бачите весь стільницю. Таким чином, просто розглянути напрям вони візьмуть кулі. У реальній грі в снукер, також впливає на висоту, на якій кий б'є біла куля, в результаті стрибків кидки і нарізаних куль. Це професійні снукер постріли, які роблять кращі гравці у цьому виді спорту.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою більярд гравець для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Снукер спалах, яка називається більярд гравець. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою більярд гравець і це пов'язано з Снукер. Наша нова гра більярд гравець є однією з кращих Снукер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Снукер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

більярд гравець
НАЗАД

Снукер найпопулярніші ігри

Снукер майстер ГРАТИ ►

Снукер майстер

5
5 з 10 - 17082 голосів
Зіграли
277519
разів

Якщо ви хочете пограти в більярд, у цій онлайн-грі ви можете грати в популярні 8 гру з м\'&# ...

більярд маніяк ГРАТИ ►

більярд маніяк

5
5 з 10 - 6454 голосів
Зіграли
96970
разів

Ви теж будуть сходити з розуму за хорошу гру більярду? Не тоді чекати не більше. Вибер ...