Онлайн Ігри

покласти сині більярдні кулі

Гра Снукер

покласти сині більярдні кулі

покласти сині більярдні кулі Рейтинг: 6/10

Гра покласти сині більярдні кулі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мета цієї грі басейн, це ввести тільки синій кулі в отвори, які знаходяться в кутах. Щоб добитися цього, необхідно перемістити комп'ютерну мишу для керування напрямком і траєкторію битка і коли натиснути ліву кнопку ви головний м'яч стріляє з. Вважається Більярд спорт грає на столі, натиснувши кулі в отвори. Ця плата є щось інше, щоб традиційних більярдних столів, де зазвичай існують шість отворів. Перевірте, якщо у вас є хороша мета, що з цим гри імітує гру в пул.

разів грав

Ця гра була зіграна 10951 раз онлайн. рейтинг 2164 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 124 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10951 разів
покласти сині більярдні кулі

Ця гра версія дуже схожа на снукер, Дие Інглес більярду. Зазвичай в снукер м'яч грається з двома кольорами, в традиційній грі є червоний і жовтий. Кожен гравець повинен поставити тільки кулі свого кольору. У цьому випадку ваші кулі синього і є єдиними, які ви отримуєте в отворах. Як ви можете бачити, є також чорний куля, ви просто повинні покласти його в останню чергу. З он-лайн ігор, які Ви можете практикувати грати в більярд снукер по-справжньому.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою покласти сині більярдні кулі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Снукер спалах, яка називається покласти сині більярдні кулі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою покласти сині більярдні кулі і це пов'язано з Снукер. Наша нова гра покласти сині більярдні кулі є однією з кращих Снукер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Снукер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

покласти сині більярдні кулі
НАЗАД

Снукер найпопулярніші ігри

Снукер майстер ГРАТИ ►

Снукер майстер

5
5 з 10 - 17082 голосів
Зіграли
277510
разів

Якщо ви хочете пограти в більярд, у цій онлайн-грі ви можете грати в популярні 8 гру з м\'&# ...

більярд маніяк ГРАТИ ►

більярд маніяк

5
5 з 10 - 6454 голосів
Зіграли
96950
разів

Ви теж будуть сходити з розуму за хорошу гру більярду? Не тоді чекати не більше. Вибер ...