Онлайн Ігри

Зума, Більярдні кулі

Гра Снукер

Зума, Більярдні кулі

Зума, Більярдні кулі Рейтинг: 5/10

Гра Зума, Більярдні кулі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Версія Зума гри з кулі басейн. Кулі кольорові і з'являються, ви повинні навести курсор миші на подушечках кольору, які ви повинні зробити групу і щонайменше трьох кульок одного кольору. Об'єкти відображаються на стороні в довгому ряду, і ви повинні зробити його піти повністю виключивши ланка за ланкою. Ви повинні зробити ці групи зникають і покинути сайт. Мета полягає в тому, щоб усунути весь рядок кольорів. У вас є обмежений час для кожного елемента.

разів грав

Ця гра була зіграна 24163 раз онлайн. рейтинг 776 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1328 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 24163 разів
Зума, Більярдні кулі

Ця гра являє собою версію Зума, ви повинні використовувати мишу, щоб прицілитися і вогонь басейн кулі до іншої рухається кулі в групи з трьох і більше кульок одного кольору. Ви повинні видалити все, що з'являється на екрані. Ви повинні працювати, щоб очистити всі, перш ніж закінчиться час. Лінія переміщається в той час як ви намагаєтеся всі предмети зникають. Успіх популярної гри Зума застосовується ігри в більярд.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Зума, Більярдні кулі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Снукер спалах, яка називається Зума, Більярдні кулі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Зума, Більярдні кулі і це пов'язано з Снукер. Наша нова гра Зума, Більярдні кулі є однією з кращих Снукер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Снукер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Зума, Більярдні кулі
НАЗАД

Снукер найпопулярніші ігри

Снукер майстер ГРАТИ ►

Снукер майстер

5
5 з 10 - 17082 голосів
Зіграли
277400
разів

Якщо ви хочете пограти в більярд, у цій онлайн-грі ви можете грати в популярні 8 гру з м\'&# ...

більярд маніяк ГРАТИ ►

більярд маніяк

5
5 з 10 - 6454 голосів
Зіграли
96812
разів

Ви теж будуть сходити з розуму за хорошу гру більярду? Не тоді чекати не більше. Вибер ...