Онлайн Ігри

Оригінальний більярд

Гра Снукер

Оригінальний більярд

Оригінальний більярд Рейтинг: 5/10

Гра Оригінальний більярд

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Великий спорт імітація снукер в цій флеш грі, в якій рух куль дуже успішним, і неквапливий темп гри робить так що ви можете розслабитися під час перегляду на екрані розрахувати свій наступний хід. Ця віртуальна версія більярду має багато реалістичні риси цій грі. В результаті ви будете мати дуже реальне відчуття, що ви перебуваєте в середині гри, в якій ви повинні вдарити биток поставити інші кулі в отвори по краях. Мета і контролювати свій кий постріл, щоб отримати високий бал.

разів грав

Ця гра була зіграна 69312 раз онлайн. рейтинг 196 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 6544 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 69312 разів
Оригінальний більярд

У давнину, кулі ви граєте в більярд були зроблені зі слонової кістки. Він грав на вистелена тканиною, яка додає тертя поверхні столу. Хоча зазвичай колір більярдним столом зеленого кольору, правда в тому, що він може бути будь-якого кольору, такі як синій або червоний. Основні елементи, щоб грати в більярд є кий, кулі та більярдний стіл, з або без отворів (кишень). Якщо ви хочете навчитися грати, уперше виконана з цієї віртуальної версії спорті точністю.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Оригінальний більярд для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Снукер спалах, яка називається Оригінальний більярд. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Оригінальний більярд і це пов'язано з Снукер. Наша нова гра Оригінальний більярд є однією з кращих Снукер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Снукер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Оригінальний більярд
НАЗАД

Снукер найпопулярніші ігри

Снукер майстер ГРАТИ ►

Снукер майстер

5
5 з 10 - 17082 голосів
Зіграли
277495
разів

Якщо ви хочете пограти в більярд, у цій онлайн-грі ви можете грати в популярні 8 гру з м\'&# ...

більярд маніяк ГРАТИ ►

більярд маніяк

5
5 з 10 - 6454 голосів
Зіграли
96916
разів

Ви теж будуть сходити з розуму за хорошу гру більярду? Не тоді чекати не більше. Вибер ...