Онлайн Ігри

Король більярду

Гра Снукер

Король більярду

Король більярду Рейтинг: 4/10

Гра Король більярду

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Класична гра з більярд 9 куль, гравець повинен грати за правилами більярду, биток повинен потрапити з іншого боку, щоб помістити їх в отвори без кармана чорна куля. Для програвання необхідно навести курсор миші, де ви хочете розмістити биток, щоб почати с, а потім увімкніть тако, щоб вказати на мету. Якщо у вас є зрозуміти, натисніть кнопку миші, і відкидає кий, щоб дати силу на бал. Мета з точністю і стріляти биток вдарити кольорові кульки і принести один до одного з отворів і отримати покласти всі кулі в них.

разів грав

Ця гра була зіграна 32497 раз онлайн. рейтинг 577 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 2536 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 32497 разів
Король більярду

Грати в більярд 9-куль, в яких ви повинні контролювати репліку за допомогою миші, щоб прицілитися биток і вдарив іншого. Емулятор традиційної більярдної гри, в якій ви повинні отримати, щоб покласти всі кольорові кулі в лузи або отвори на бічних сторонах PLAYMAT. Поверхня Зелені тканинний, на яких кулі бігти. Ви повинні вказати мишу, щоб відбити м'яч. Мета полягає в тому, що всі цілі в отвори і не буде з будь-якої ігрової поверхні. Ви повинні мати хорошу мету і розрахувати добре, щоб отримати, щоб дістатися до кінця.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Король більярду для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Снукер спалах, яка називається Король більярду. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Король більярду і це пов'язано з Снукер. Наша нова гра Король більярду є однією з кращих Снукер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Снукер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Король більярду
НАЗАД

Снукер найпопулярніші ігри

Снукер майстер ГРАТИ ►

Снукер майстер

5
5 з 10 - 17082 голосів
Зіграли
277519
разів

Якщо ви хочете пограти в більярд, у цій онлайн-грі ви можете грати в популярні 8 гру з м\'&# ...

більярд маніяк ГРАТИ ►

більярд маніяк

5
5 з 10 - 6454 голосів
Зіграли
96970
разів

Ви теж будуть сходити з розуму за хорошу гру більярду? Не тоді чекати не більше. Вибер ...