Онлайн Ігри

покласти червоні більярдні кулі

Гра Снукер

покласти червоні більярдні кулі

покласти червоні більярдні кулі Рейтинг: 6/10

Гра покласти червоні більярдні кулі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цьому симуляторі більярдним столом ви повинні поставити всі червоні кулі в отвори по кутах. Це он-лайн гра призначена для одного гравця, так розроблені в меншу таблицю тільки з чотирма отворами. Це спрощена версія снукеру, англійська версія гри в більярд. Килимок, на якому проходить гра зелений, традиційний колір у світі більярда. Також червоні кулі дуже поширені у грі в снукер. Якщо ви хочете навчитися грати, ви можете практикувати з цієї онлайн-грі.

разів грав

Ця гра була зіграна 130008 раз онлайн. рейтинг 83 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 2172 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 130008 разів
покласти червоні більярдні кулі

Ця гра являє собою хороший спосіб практикувати різні ігри снукер. Мета цієї гри полягає в хіт біла куля для введення залишилися куль в отвори. Різні оцінка виходить, якщо кілька послідовних кулі повзучості, а також залежить від того, який діри. Кий ніколи не повинні стосуватися будь-яку кулю, крім битка. Для червоні кулі в отвори виконуються карамболь, які відрізняються між кульки відскакують. Це займе багато хороша мета для хорошого карамболь.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою покласти червоні більярдні кулі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Снукер спалах, яка називається покласти червоні більярдні кулі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою покласти червоні більярдні кулі і це пов'язано з Снукер. Наша нова гра покласти червоні більярдні кулі є однією з кращих Снукер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Снукер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

покласти червоні більярдні кулі
НАЗАД

Снукер найпопулярніші ігри

Снукер майстер ГРАТИ ►

Снукер майстер

5
5 з 10 - 17082 голосів
Зіграли
277519
разів

Якщо ви хочете пограти в більярд, у цій онлайн-грі ви можете грати в популярні 8 гру з м\'&# ...

більярд маніяк ГРАТИ ►

більярд маніяк

5
5 з 10 - 6454 голосів
Зіграли
96970
разів

Ви теж будуть сходити з розуму за хорошу гру більярду? Не тоді чекати не більше. Вибер ...