Онлайн Ігри

Снукер майстер

Гра Снукер

Снукер майстер

Снукер майстер Рейтинг: 5/10

Гра Снукер майстер

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Якщо ви хочете пограти в більярд, у цій онлайн-грі ви можете грати в популярні 8 гру з м'ячем. Спосіб гри цього відеогрі цілком адекватний дійсності. Мета полягає в тому, щоб покласти в отвори всі кулі одного і того ж типу, і, нарешті, кишеню 8 м'яча в отвір навпроти останнього м'яча, який отримав. Щоб пограти в більярд, виберіть білий куля з лівою кнопкою миші і помістіть його в потрібне місце для пострілу. Перемістити мишу, щоб прицілитися, натисніть і утримуйте ліву кнопку і відпустити, щоб відбити м'яч з потрібною силою. Якщо ви прагнете добре, можливо, отримати, щоб зробити деякі карамболь і покласти кілька куль в одному кадрі.

разів грав

Ця гра була зіграна 277523 раз онлайн. рейтинг 27 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 17082 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 277523 разів
Снукер майстер

Хоча таблиця снукер, як правило, зеленого або синього кольору, іноді можна побачити червоний, як в даному випадку. У цьому виді спорту потрібно мати великий точності та акуратності при ударі биток з кия. Є багато в більярд, і багато варіацій цієї гри, в залежності від того, де в світі ви граєте. У цьому випадку, ця гра дуже схожа на снукер, в якому червоні і жовті кулі використовуються замість смугастих і твердих куль, використовуваних в більярд.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Снукер майстер для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Снукер спалах, яка називається Снукер майстер. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Снукер майстер і це пов'язано з Снукер. Наша нова гра Снукер майстер є однією з кращих Снукер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Снукер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Снукер майстер
НАЗАД

Снукер найпопулярніші ігри

більярд маніяк ГРАТИ ►

більярд маніяк

5
5 з 10 - 6454 голосів
Зіграли
96975
разів

Ви теж будуть сходити з розуму за хорошу гру більярду? Не тоді чекати не більше. Вибер ...