Онлайн Ігри

британський снукер

Гра Снукер

британський снукер

британський снукер Рейтинг: 5/10

Гра британський снукер

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця гра в снукер зроблений для одного гравця. Англійська снукер, кулі червоного і жовтого, і кожен гравець повинен покласти свої яйця на колір. У цьому випадку є тільки червоні кулі, і ви повинні помістити їх усіх в отвори, б'ючи їх з білою кулею. Щоб зробити це, ви повинні використовувати тако. При розміщенні поруч з м'ячем, ви побачите деякі знаки, які будуть направляти налаштувати свій постріл, коли вони з'являються. Якщо поставити кілька м'ячів поспіль, або навіть на тому ж рулоні, ви отримуєте великі бонуси, які поліпшать ваш остаточний рахунок. Стати майстром британських більярд з цією грою!

разів грав

Ця гра була зіграна 41305 раз онлайн. рейтинг 425 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 3994 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 41305 разів
британський снукер

Гра в британській снукер грають по-різному до більярду. У цій грі немає гладкі кульки і смугасті кулі, і будь полічені. Всі кулі мають той же колір, в даному випадку червоний і повинні отримати все в отворах з найменшим числом ударів. Це ідеальне тип гри для одного гравця, тому що вони можуть бути записуючи свої результати, а потім спробувати поліпшити з кожною новою грою. Ви також можете спробувати його в цій онлайн-грі в снукер.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою британський снукер для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Снукер спалах, яка називається британський снукер. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою британський снукер і це пов'язано з Снукер. Наша нова гра британський снукер є однією з кращих Снукер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Снукер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

британський снукер
НАЗАД

Снукер найпопулярніші ігри

Снукер майстер ГРАТИ ►

Снукер майстер

5
5 з 10 - 17082 голосів
Зіграли
277519
разів

Якщо ви хочете пограти в більярд, у цій онлайн-грі ви можете грати в популярні 8 гру з м\'&# ...

більярд маніяк ГРАТИ ►

більярд маніяк

5
5 з 10 - 6454 голосів
Зіграли
96970
разів

Ви теж будуть сходити з розуму за хорошу гру більярду? Не тоді чекати не більше. Вибер ...