Онлайн Ігри

Вбити всіх зомбі

Гра закривавлений

Вбити всіх зомбі

Вбити всіх зомбі Рейтинг: 6/10

Гра Вбити всіх зомбі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, ваша мета полягає в наданні допомоги Брюса вийти живим з лабіринт повний зомбі і мерців. Брюс відставного солдата, який залишив у камері сну на секретну лабораторію острові. Коли він прокидається, виявляє, що є зомбі чекати! Використовуйте клавіші W, A, S і D, щоб перейти до Брюсу, і ліву кнопку миші, щоб стріляти. Пробіл відкриває інвентар та P ставить гру на паузу. Вбити всіх зомбі і зібрати всі гроші і зброю у них є, до речі.

разів грав

Ця гра була зіграна 8357 раз онлайн. рейтинг 2874 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 60 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8357 разів
Вбити всіх зомбі

Зомбі вбивство гра, де ти герой з рушницею, щоб убити всі нежить ви можете. Існує лабіринт коридорів в цій лабораторії і повинен покинути поле, ви повинні усунути всіх ворогів наздоганяє вас. Коли ви отримаєте більше нагород нудніше, знищити або вбити зомбі коробки знайти нову зброю, гроші, або більше енергії, щоб тримати вас у грі. Будьте обережні, щоб не доторкнутися до вас чи ви відняти енергію, і якщо ви граєте декілька разів вб'ю тебе. Деякі з ворогів повільно, інші рухаються дуже швидко. Знищити все, що ви знайдете мати додаткові призи.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Вбити всіх зомбі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру закривавлений спалах, яка називається Вбити всіх зомбі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Вбити всіх зомбі і це пов'язано з закривавлений. Наша нова гра Вбити всіх зомбі є однією з кращих закривавлений ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою закривавлений, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Вбити всіх зомбі
НАЗАД

закривавлений найпопулярніші ігри

вбити Вівці ГРАТИ ►

вбити Вівці

5
5 з 10 - 882 голосів
Зіграли
23562
разів

У цій грі кров, ви повинні вбивати овець, тому що багато хто з них були клоновані. Ви ім ...

Вбити зомбі ГРАТИ ►

Вбити зомбі

5
5 з 10 - 1276 голосів
Зіграли
21240
разів

У цій грі крові, ви можете побачити зомбі, що претендують на тебе вбити. Ви повинні вбl ...