Онлайн Ігри

Опудало вбивцю

Гра закривавлений

Опудало вбивцю

Опудало вбивцю Рейтинг: 7/10

Гра Опудало вбивцю

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі ви будете грати як дуже злий лякало. Ваша мета полягає, щоб помститися проти всіх фермерів і знищити їх усіх ... але уникнути їх знищити вас! Фермери нести рушниці, але стріляти дуже повільний снаряди, які можна уникнути, стрибки, або ухилення них. Ходити, використовувати ліву та праву клавіші зі стрілками. Клавіші вгору і вниз дозволять вам направити вашу гармату вгору або вниз відповідно. Натисніть, щоб стріляти, і згадати, де ви вказуєте вашу зброю. Ви також можете стріляти в той час як ви стрибаєте. Щоб перейти, натисніть клавішу S. Йти вниз, натисніть клавішу S і клавішу зі стрілкою вниз. Збирати додаткові бонуси, бачте, тому що ви не отримаєте дуже далеко без них. Використовуйте пірнаючи і стрибки, щоб ухилятися від атак, і в той же час вогонь по ворогах якомога більше.

разів грав

Ця гра була зіграна 7482 раз онлайн. рейтинг 3348 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 44 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7482 разів
Опудало вбивцю

Колись давно, в маленькому селі країни, була самотньою лякало називається маленький Джек. Він проводив свої дні й ночі на самоті на своєму стенді, з птахами, як його тільки товариші. Але одного разу, фермер взяв дівчину лякало там і сунула в землю поруч з ним. І з того моменту він побачив її, маленький Джек знав, що він завжди буде любити її ... Але доля може бути суворим. У найпрекраснішою вночі, коли діти розгортають свої подарунки, чудеса трапляються. Дух Різдва, вражений красою дівчини опудало, перетворив її в реальному людському дівчиною, найкрасивіший. Селяни вирішили, щоб вітати її з святкуванням у зв'язку з радісною подією для всіх. Кожен ... за винятком маленький Джек, який любив її за те, що вона була, і хоче, щоб її назад ... Будь-якою ціною!

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Опудало вбивцю для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру закривавлений спалах, яка називається Опудало вбивцю. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Опудало вбивцю і це пов'язано з закривавлений. Наша нова гра Опудало вбивцю є однією з кращих закривавлений ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою закривавлений, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Опудало вбивцю
НАЗАД

закривавлений найпопулярніші ігри

вбити Вівці ГРАТИ ►

вбити Вівці

5
5 з 10 - 882 голосів
Зіграли
23562
разів

У цій грі кров, ви повинні вбивати овець, тому що багато хто з них були клоновані. Ви ім ...

Вбити зомбі ГРАТИ ►

Вбити зомбі

5
5 з 10 - 1276 голосів
Зіграли
21240
разів

У цій грі крові, ви можете побачити зомбі, що претендують на тебе вбити. Ви повинні вбl ...